Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nincs szex a barátnőmmel! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
3hónapja vagyunk együtt, eleinte volt szex, vagy is csak 7végén találkozunk és csak heti 1 alkalommal volt szex, most már még annyi sem...mostanában sokat veszekedtünk, majdnem szakítás lett a vége, de adtunk magunknak még 1 esélyt..de szex továbbra sincs!! nagyon szeretjük egymást!! Mi lehet az oka hogy nincs szex, nem lennék elég jó? de sohasem panaszkodott!! várjak még, és hátha változik valami, vagy adjam magam túl az egészen, és szakítsak? nagyon kívánom már a szexet, de megcsalni nem akarom, nagyon szeretem....:(
2009. márc. 4. 19:48
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Én 18/F Ő meg 20/L
2009. márc. 4. 19:50
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

ha igazán szereted akkor egy veszekedés után nem a szex lenne a legfontosabb.vki hónapokat vár egy kis együttlétig..


16/l

2009. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:

A vita utáni sex az nagyon jo tud lenni.....:P

Tökre megnyugottok töle................:P

:)

Am hogy a kérdésedre megprobálja választ adni háááát lehet hogy a sok vita miatt nem kiván téged és ha igazam van akko ott már megvan löve a kapcsi de remélem más oka van!!!!!!!!

2009. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem,hogy aggaszt a dolog. De ez is olyan,mint a hullámvasút. Mi is van,hogy egy nap 3x egymásnak esünk, mert hetente 1-2x vagyunk együtt,de most már 2 alkalommal is csak ölelgettük egymást,filmet néztünk,bújtunk egymáshoz. Erre volt szükségem,és a barátom megértette. És már ma alig várom,hogy péntek legyen,mert letámadom.Hálás vagyok neki,hogy nem mindig csak azt akarja,és szem előtt tartja az én kívánságaimat is.De ez nem jelenti azt,hogy nem kívánom,csak néha erre is szükség van.És magamból kiindulva,veszekedés után egy ideig nekem se az igazi.Szóval legyél türelmes. Sok sikert 18/L
2009. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem mondja hogy miért nem, én türelmes vagyok!! csak az okát keresem, nem szeretném azt hogy azért nem fekszik le velem mert hogy nem elég nagy a szerszámom(16cm) vagy mert egyszerűen nem kíván..:( és ha vele vagyok legszívesebben letámadnám, de nem akarom hogy erőszakosnak tűnjek, csak én is ember vagyok, és kívánom a szexet, de sohasem csalnám meg, inkább masztrubálok, de ez nem olyan mint vele, hát mind1 várok hátha változik!!
2009. márc. 4. 20:04
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!!!!!!!:)
2009. márc. 4. 20:05
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A nőknél a sexhez kell a megfelelő érzelmi ráhangolódás. Írtad h sokat veszekedtetek,majdnem szakítottatok. Próbáld meg éreztetni vele,h még mindig fontos számodra,ő és a kapcsolat. Csábítsd el újra!
2009. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%

Jártam én is ebben a cipőben. Meg tudlak érteni. A csaj nem kívánta annyira a faszt, mint én az ő punciját. Aztán veszekedés lett, hogy én mindig csak azt akarom, aztán szakítottunk, de más volt a fő ok. A családja felbiztatta ellenem.

Aztán jött a következő barátnőm ő meg élt halt a értem is meg a lógósomért is.


Nem olyan tragikus ez. Keress mást akivel majd jól érzed magad.


25/f

2009. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%

25/F- val tapasztalataival ellentétben a normális nők nem tudják elválasztani a szexet az érzelmektől(képzelem miylen rib@ncokkal volt ez együtt).

Ha sok volt a veszekedés, valószínűleg még ez jár a fejében. Ne a szex hiánya miatt szakíts vele, inkább próbálj vele kibékülni, gyengéden, figyelmesen viselkedni. Ha egy-két alkalommal nem próbálkozol, csak megöleled, megcsókolod, akkor hamarosan ő fog téged megkeresni.

2009. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De én nagyon szeretem őt!! és nem tudok mást elképzelni az életemben..., De ha van valami oka annak hogy nincs szex, akkor miért nem mondja meg hogy figyelj most ez és ez van, és akkor megérti az ember hogy kell neki kis idő, de ha nem mond semmi akkor mit gondoljak most?, csak azt hogy én nem vagyok a jó, vagy netán van valaki más...:(
2009. márc. 4. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!