Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Költöznöm kell! Szóljak neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költöznöm kell! Szóljak neki, hogy odaköltözöm vagy lepjem meg?

Figyelt kérdés
Az ex-barátom évek óta vágyik vissza mellém, de nem engedem neki. Most viszont el kell költöznöm a jelenlegi lakhelyemről és mivel ő anno azt mondta, hogy a kapuk előttem mindig nyitva állnak (később ezt új megerősítette) ezért arra gondoltam, hogy lemegyek. Nem tudom, hogy szóljak neki vagy legyen meglepetés? 150 km a táv....
2011. ápr. 20. 20:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Alighanem egy főnyeremény lehetsz... Szóval kirúgott a másik pasid?
2011. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Nem. 4 év alatt elévültek az érzelmek mindkettőnk részéről. Mindent megbeszéltünk, béke van és szeretet :) Csak nincs értelme erőltetni.
2011. ápr. 20. 20:58
 23/36 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez már igenerősen beleesik a k*rva kategóriába.... Szegény csávó. Legalább szólj neki, bár megérdemelnéd, hogy éppen más lánnyal az ágyban találd meglepetés gyanánt...
2011. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én vagyok a hülye és én látom rosszul de.....


Te vagy nem vagy normális, vagy én vagyok a totál hülye!


KEDVES VÁLASZOLÓK MONDJÁTOK MEG KÉRLEK HOGY HA EGY IDIÓTA LENNÉK, ELFOGADOM AZ IGENT IS!

2011. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
5 év alatt volt két kapcsolatom és még most is az exhez mennék vissza. Qrva lennék? :DD
2011. ápr. 20. 21:00
 26/36 anonim ***** válasza:
Igen, az. Nem amiatt, hogy mennyi emberrel voltál, hanem mert anyagi támogatásért (jelen esetben lakhatás) kihasználsz egy másik embert. Ezt bizony a k*rvák szokták...
2011. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Nem, nem arról van szó, hogy qrva lennél, csak... Eltelt x év, mindkettőtöknek volt már x kapcsolata, oké, hogy ő még most is mondogatja, hogy menj vissza hozzá, meg bármikor örömmel fogad, meg szeretne visszaszerezni, de anno sem viccből lett vége, előbb utóbb most is megcsalna, akkor meg megint visszaköltöznél a mostani exedhez? Szóval, ez így... Ez így fura, nagyon fura. És kb. mintha a büszkeséged a béka feneke alatt lenne.


Ez... Ez nem jó. Ez nem normális dolog. De ha mindenképp bele akarsz vágni, akkor legalább értesítsd, hogy ő mit szólna hozzá.

2011. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Máshova is tudok menni, sőt akár a szülői otthonomba is bármikor visszamehetek de még nem szeretnék visszamenni. Az exemhez én is kötődöm, de nem kell ő hosszabb távon. Aztán sose tudni kivel ismerkedem meg ott nála :)
2011. ápr. 20. 21:04
 29/36 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy amiket írsz, azok akkora butaságra és sötétségre vallanak, hogy az borzalmas!


Te egy alvakult, szabadjára engedett bolond szerelmes ember vagy....nem....szóval ilyeneket amiket írsz normális nő így nem gondolkodik!


Ez vagy fake, vagy súlyos zavartság van az elmédben!

2011. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Anno azért lett vége mert 5 hónapot jártunk és szó szerint irritált! Hisztériáztam, semmi nem tetszett, majdnem megütöttem. Elvettem a kedvét mindentől és élveztem. Majd később megkeresett és sírva fogta a kezem, hogy kellek és bocsássak meg :D Hátt.. igen... nem a szakítás lett volna a helyes megoldás de késő bánat.
2011. ápr. 20. 21:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!