Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Költöznöm kell! Szóljak neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költöznöm kell! Szóljak neki, hogy odaköltözöm vagy lepjem meg?

Figyelt kérdés
Az ex-barátom évek óta vágyik vissza mellém, de nem engedem neki. Most viszont el kell költöznöm a jelenlegi lakhelyemről és mivel ő anno azt mondta, hogy a kapuk előttem mindig nyitva állnak (később ezt új megerősítette) ezért arra gondoltam, hogy lemegyek. Nem tudom, hogy szóljak neki vagy legyen meglepetés? 150 km a táv....
2011. ápr. 20. 20:29
1 2 3 4
 11/36 szamóca. ***** válasza:
100%
ne vigasztalgasd magad azzal hogy ez neki is jó. neki akkro lenne jó ha te is akarnád, nem csak kihasználnád. ő nem azt aakrja hhogy költözz oda mert nincs más választásod, hanem ogy szeresd és legyél vele, emrt TE úgy akarod.
2011. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
bocs de ez egy kicsit durva,pl azért mert te évek ota nem fogadod vissza de ugy mond baráti alapon oda költöznél hozzá ez viszont kihasználás volna.
2011. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Én bizony kidobnálak, mint macskát sz@rni. Már ne haragudj, de ez milyen hozzáállás? Szörnyű. :)
2011. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Azért indulás előtt nézd meg a váró nyitva tartását, hátha ott kell töltened az éjszakát. És a retúr jegy sem rossz ötlet.;)
2011. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem akarnék gyereket attól, aki képes kihasználni. Mégis milyen példa az ilyen??? És még én hiszem, hogy nem lennék jó szülő...
2011. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Az exem tálcán kínálja magát... "ha szeretnél kikapcsolódni, bulizni akkor gyere" " ha szeretnél egy jót nyaralni" "ha balhé van otthon akkor gyere" és ez 3 a sokból.... megmondtam neki, hogy felejtsen el mert ismerem mint a rossz pénzt és köszönöm, több nem kell. őt ez nem érdekli csak legyek ott, legyek vele. egyszer azt mondta, hogy a testvéreként is szeret (egyke a fiú). szerintem bolond de amúgy jó ember. a kérdésem pedig nem az, hogy menjek vagy ne menjek hanem az, hogy szóljak róla vagy tökmind1?
2011. ápr. 20. 20:49
 17/36 anonim ***** válasza:

Ez azért durva!


Olyan vagy mint egy kétségbeesett 5 éves kislány kinek elvették a játékait!


komolyan mondom ezt még egy 18 éves szerelmes lánytól még elnézem h ennyi esze van de idősebbtől már nem!


"Megcsal" elvileg ez nem megcsalás mert hivatalosan ti nem vagytok együtt! Csak neked bántja a szemed mert te nem tudod ugyanezt megtenni!


Úristen gondolkozz már kicsit!


Jó, biztos nem hagynám hogy az utcán aludj de másnap felraknálak az első vonatra, hogy arra van a hazaút!

2011. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Ne szólj. Állíts be elegánsan, az a te stílusod.
2011. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

DE! tudod mit????


Menj oda szó nélkül, lehet még pezsgőfürdőt is készít a számodra! Ha befogad és tátott szájjal néz rád, akkor megérdemlitek egymást!

2011. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
oda csak távolsági busz jár :D amúgy nem küldene vissza. amikor pasim volt és lementem azért mert szeretnék részt venni egy koncerten akkor indulás előtt 3 órával beközöltem, hogy nincs pénzem csak az odaútra :D akkor még diák voltam és 5-7 ezer forintjába fájtam de nem bánta meg.
2011. ápr. 20. 20:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!