Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőmmel akarok lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmmel akarok lenni akkor elkel költöznöm. Ti mennétek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.Külön városban lakunk de együt akarunk lakni .... városban.Azért kell oda mennünk mert ott fog egyetemen tanulni.Ha vele akarok lenni akkor felkel adnom mindent ami itthon van.Család barátok munka.Félek elmenni mert mivan ha nem lesz munka.A kapcsolatunk amúgy se felhőtlen.Sok a veszekedés van hogy az én hibámból.Nagyon igényli a szeretett és a törődést de én nem mindig bírom megadni neki mert nem érek rá.

És ez sok-sok vitát szül.Nem tudom most hogy menjek vele és probáljuk meg az eggyüt élést.Vagy szakítsunk és éljem tovább az életem de nélküle.Ti mit tennétek?


2010. jún. 20. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy elmennék, hogy vissza se jönnék.
2010. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én maradnék. Mindent feladni egy nőért, egzisztenciát, barátokat, ráadásul úgy, hogy a kapcsolat nem működik, felejtős.
2010. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lakva ismerszik meg az ember...ő majd szomorkodna vizsgaidőszakban és tanulna mint a gép,és nem lenne rád ideje,neked meg ő rá a munkád miatt...
2010. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Komoly kérdés, mert ha a kedvesed tanulni fog jövedelmet nem hoz haza, ezt ne úgy értsd hogy a pénz lenne fontos, de ha pl. csak én dolgoznék egyedül nem tudnék megélni egy garzon lakásban. Ha van a városban munkalehetőség, úgy költözz oda, hogy már biztos hogy felvesznek a melóba, én azt mondanám ha esetleg nem is tudtok azonnal összeköltözni és szeretitek egymást, ezért nem kell szakítani.
2010. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy batya,hány éves a nőd,milyen az otthoni munkád?
2010. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Barátnő 18 én 21.Kőműves a szakmám.
2010. jún. 24. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!