Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha betöltöttem a 18at és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha betöltöttem a 18at és a barátnőm 14 éves de már 1 éve együtt vagyunk és odaköltözöm hozzá az annyja beleegyezésével akkor lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
vagy nem lessz semmi gáz
2011. jan. 28. 17:22
1 2
 1/12 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Lehet. 16 év alatt bármivel bármelyikük feljelenthet. Ha csúnya összeveszés van még direkt ki is tolhatnak veled. Na de miért gyerekkel kezdesz? A 14 éves akárki akármit mond, még gyerek. Nemhogy összeköltözés. Vagy esetleg roma származásúak vagytok? Azért kérdem mert ott divat 14 évesen már férjhez menni és gyereket szülni.
2011. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez első jól mondja.
2011. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem érzed magad emiatt kicsit sem tolakodónak?..Más házába beköltözni az engedélye nélkül, csak mert a barátnőd, aki még csak 14 éves megengedi?..Nem az övé a lakás, hanem a felnpőtt szüleié..Megérdemled, ha odaköltözöl, hogy dobjanak is ki a cuccaiddla együtt az utcára.. Majd ha nagykorú lesz a saját lakásotokba költözzetek be vagy a csajéba..Nem a szüleiébe az engedélyük nélkül..
2011. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ne legyetek ilyenek kb másfél éve imertük meg egymást és nagyon szeretjük egymást és nem azért költözünk össze mert annyira akarjuk(de persze akarjuk is) hanem mert nincs hova mennem
2011. jan. 28. 17:29
 5/12 A kérdező kommentje:
azt írtam h a szülő beleegyezésével csak el kéne normálisan olvasni a kérdést és nem egyből vádaskodni....
2011. jan. 28. 17:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, valóban félreolvastam..Megesik, én is ember vagyok.. Úgy már egészen más, csak tényleg engedje meg mindkét szülő..és számolni kell a kockázattal, hogy mi van, ah összevesztek, akkor simán feljelenthetnek, amíg a lány 16 év alatt van..
2011. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát örge annak örüljél hogy nem az én 12,5 éves lányomat "ismerted" meg 16,5 évesen mert a legjobb esetben is a szart is kivertem volna belöled ... Mennyél kereslé magadnak valami szép férjed és életed hátralévő részében, már csak szapantartó legyél ...
2011. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
am mit nem lehet csinálni 16év alatt?
2011. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

A szexen kívül bármit csinálhatsz a mai jogszabályok szerint, ha ő is betölti a 18 at mehet a szex is.

Bár ki nem szexel 18 előtt??? Lényeg hogy senki se tudjon róla mert könnyen viszaélhetnek ezzel és akkor mehetsz a hűvösre, még akkor is ha a lány beleegyezett!

2011. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy konzervatív alak, de azért egy 14 évesnek még nem kéne együtt élnie senkivel. Járjatok nyugodtan, 4 év az nem vészes korkülönbség, de azért egy háztartásban élni egy kiskorúval, kicsit durva. Bár láttam már rá példát.

Egyébként meg a hatályos btk. szerint 14 évessel már lehet szexelni.

2011. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!