Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Halt már bele valaki szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halt már bele valaki szó szerint élete legnagyobb szerelmének elvesztésébe?

Figyelt kérdés
Mert én nem érem meg a reggelt, az biztos.
2011. ápr. 18. 21:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Ha már belehalt akkor nem tud ide írni..."

Rögtön én is erre gondoltam és szakadtam:)


De te kedves kérdező megfogod érni a reggelt az is biztos!

2011. ápr. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Még nem válaszolt, lehet, hogy m,egkapta a választ :D
2011. ápr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

hallod , te most ha beleakarsz dögleni akkor miért kell ide írni ?

azt szeretnéd, ha azt írnánk , hogy áááá nem vagy Lúzer, ha ilyeneken rágódsz ,vagy hogy ez tök normális !?

Hát nem ! Azok az emberek akik ennyire hülyék, hogy egy csaj vagy egy pasi elvesztése után a halál gondolatával játszanak , azok Szerencsétlen balfékek , akik egyedül semmire sem képesek , még talán a Wc-zéshez is segítségre van szükséged , te kis besz@ri !!!

2011. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mikor gimibe jártam volt egy csaj aki szerelmi bánatában beszedett egy csomó gyógyszer. Ma nagyon szép sírja van a temetőben. (ill. volt még egy de az nem volt ilyen ügyes, neki csak gyomormosás és pszichológus jutott)
2011. ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, kitudja miről maradsz le ba*meg, arról nem is beszélve hogy te bemurgelsz mész a föld alá, az exed meg éli vígan az életét és kefél össze vissza.
2011. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen biztos volt már aki eldobta valaki más miatt az életét. Szerintem ez gyávaság és nagymértékű önsajnálat következménye. Tudom hogy fáj és rosszul esik, de nem szabad rágódni és semmiféleképpen csak magadban keresni a hibát, mert ugye ilyenkor az szokott lenni, hogy mit rontottam el. Túl kell lépni rajta bármilyen nehéz is, és csak előre nézni, nem hátra hogy mi lett volna ha... Ja és hülyeséget ne csinálj, mert nem neki okozol fájdalmat, hanem a szüleidnek, barátaidnak..stb.
2011. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
CSAK AZZAL TUDLAK VIGASZTALNI,HOGY én is ugy éreztem,hogy bele halok meg megakarok halni ,annyira fájt!de pár hét mulva csökkent a fájdalmam!!várj ne tégy butaságot és hidd el eljön az idő mikor az igazi szerelem itt lessz a kapud előtt!!VÁRD MEG MERT Ő MÁR VÁR RÁD!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!