Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Miért fektettek olyan...

Lányok! Miért fektettek olyan nagy hangsúlyt a szüzesség elvesztésébe? Most ne akadjatok ki a kérdésemen, mert csak érdekel a dolog!

Figyelt kérdés

Lányok! Miért fektettek oylan nagy hangsúlyt a szüzesség elvesztésébe?Most ne akadjatok ki a kérdésemen, mert csak érdekel a dolog!Gyakran olvasom, hogy valaki szakított a szerelmével,"pedig neki adta a szüzességét"

Legtöbbször előbb-utúbb úgyis szakítani fognak...ritka az olyan kapcsolat, hogy pl 15-16 éveseksokáig(kb5-6 évig) együtt maradjanak.Remélem érthető a kérdés!


U.I:Mondom, nem kell kiakadni a kérdésemen, nem vagyok egy érzéketlen barom, csak érdekel a dolog!

16/F


2009. júl. 1. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

én úgy voltam vele,hogy igazán szép emlék legyen,amelyet az első szerelmemmel oszthatok meg.Sztem lányoknál különösen fontos,hogyan vesztik el,hiszem mindeki életében ez egy olyan dolog,amit előtte még sohasem "csinált"...sokan köztük én is,úgy szeretnének visszaemlékezni az elsőre,hogy nemcsak testileg,hanem lelkileg is egy jó élmény volt. Ez az én véleményem:)


16/l

2009. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

*szeretnék


hozzáteszem,hogy nekem tényleg egy szép emlék marad:)

2009. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem azért fontos, mert én félek, és tele vagyok gátlásokkal. Ha valaki előtt megnyílok (a szó minden értelmében), akkor szeretném érezni, hogy értékeli, hogy ő az első, aki előtt ezt megteszem. És engem nagyon bántana, ha az első szeretkezés után kidobna, mert neki csak az kellett, hogy meglegyek. Na utána szörnyen érezném magam, hogy elmondtam a legféltettebb titkaimat, félelmeimet, ő pedig csak egy tárgyat látott bennem. Hozzátenném, hogy én már egy rendes pettinget (tehát ahol már nincs ruha egyik félen sem, van orális kényeztetés mindkét fél részéről, kézi munka), én már azt is egyenértékűnek tartom az első alkalommal, hiszen már ahhoz is meg kell bíznom legalább annyira a másikban, mint egy szerelmeskedéshez. (Na hozzátenném azt is, hogy pettingeltem már fiúval, aki nagyon csúnyán átvágott, és utána a szemembe mondta, hogy szar voltam, és többet nem szeretne találkozni. Na azért ez eléggé rosszul esett, és nagyon megválogatom, hogy ki lesz a következő, akiben megbízok úgy, mint benne.)
2009. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

azért fontos, mert az. most akartam írni valami okosat, de nem jutott eszembe semmi. amúgy ettől én nem néznélek érzéketlen baromnak. de most eszembe jutott. mert az első alkalom meghatározó a továbbiakban is, és ha rosszul sikerült akkor megmarad örökre.


"Gyakran olvasom, hogy valaki szakított a szerelmével,"pedig neki adta a szüzességét"

ilyennel én még nem találkoztam,szóval erre nem tudok válaszolni.


15/L

2009. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Naga_Chevalier ***** válasza:
83%

Hmm0.... hogy miért is fontoss?

Nem is tudom!

A szüzességre úgy gondolok hogy az egy olyan dolog amiből csak egy van.

Jól meg kell fontolni hogy kinek adjuk.

Szerintem az lenne a normális hogy ha mi fiúk is ugyan úgy gondolnánk a szüzességre mint a lányok (ill. a szexre is).

Akkor talán nem lenne anyi abortusz!!!

2009. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Sokmindent leírtak már,csak egy dolgot fűznék hozzá. Írtad hogy:

Gyakran olvasom, hogy valaki szakított a szerelmével,"pedig neki adta a szüzességét"

-ez azért lehet rossz a lánynak,(SZERINTEM),mert a fiúnak ad egy olyan dolgot,amiből csak 1 van,majd a fiú kidobja,és a rosszérzés felülkerekedik azon minthogy elvesztette a szüzességét. Hogy fog a szüzessége elvesztésére gondolni? Rossz érzései támadnak,mert becsapták,átverték,kihasználták. Nem lehet jó érzés:) Szerintem ezért. De tényleg van,aki már túlmisztifikálja.

2009. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
20:45 - Az abortusz meg a között, hogy kinek adod a szüzességed mi az összefüggés? :D
2009. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

bevallom ezt énsem tudom, pedig lány vagyok és nem abbol a könnyüvérü ri**nc fajtábol. azt mondják, inkább apáca vagyok -.-"

16L.

2009. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én sem értem, hogy miért kell olyan nagy hangsúlyt fektetni erre a témára.. ennyi erővel a fiúk is gondolkodhatnának így hisz nekik is a szüzességük elvesztése egyszer adódik az életben..

másrészről.. amikor én odaadtam a szüzességem életem első szerelmének akkor utána fogott és kidobott.. :/ nehezen tettem túl magam rajta és jó ideig nem is volt pasim, és ebből az következik, hogy el is ment a kedvem a szextől, de aztán jött egy másik fiú és ő megmutatta, hogy ez mennyire jó is tud lenni, ha igazán szeretitek egymást :) és a lányoknak számít, hogy az első benyomás jó legyen..

L17

2009. júl. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért olyan baromira fontos ez. Én 17 évesen feküdtem le a barátommal, de 16,5 évesen "kezdtük" (petting). Úgy gondolom hogy akkor szerettem, boldog voltam vele és biztonságban éreztem magam. Az, hogy a további sorsom így alakult (ő a férjem már azóta) akkor még nem tudhattam. Ha nem vele lennék és "kidobott" volna, akkor sem bánnám egy percig nem, mert "szép volt, jó volt".

24/L

2009. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!