Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Miért fektettek olyan...

Lányok! Miért fektettek olyan nagy hangsúlyt a szüzesség elvesztésébe? Most ne akadjatok ki a kérdésemen, mert csak érdekel a dolog!

Figyelt kérdés

Lányok! Miért fektettek oylan nagy hangsúlyt a szüzesség elvesztésébe?Most ne akadjatok ki a kérdésemen, mert csak érdekel a dolog!Gyakran olvasom, hogy valaki szakított a szerelmével,"pedig neki adta a szüzességét"

Legtöbbször előbb-utúbb úgyis szakítani fognak...ritka az olyan kapcsolat, hogy pl 15-16 éveseksokáig(kb5-6 évig) együtt maradjanak.Remélem érthető a kérdés!


U.I:Mondom, nem kell kiakadni a kérdésemen, nem vagyok egy érzéketlen barom, csak érdekel a dolog!

16/F


2009. júl. 1. 19:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát pl. saját példámból adódóan... Ha az első barátommal veszítettem volna el, akkor most eszméletlenül bánnám, viszont így, hogy azzal, akibe őszintén szerelmes vagyok, így csodálatos volt. Egyébként annyira nem ritka, az ismeretségi körömben nagyon sok olyan kapcsolat van, amik 4-5 éve tartanak, meg anyukám is 16 volt, amikor összejött apukámmal, 2 évig jártak, utána ásó, kapa, nagyharang, 17 éve házasok:D Na de ez igazából lényegtelen, én például nagyon érzékeny vagyok a titkaimra, ha valaki elárul egy kicsit is, teljesen összeomlok, és nem érzem magam biztonságban. Na például ha az első szex után ilyesmi történt volna, eszméletlenül magam alatt lennék...
2009. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A lányoknál ez teljesen más mint a fiúknál! A pasik az elsőre néha nem is melékeznek annyira nincsen érzelem a dologban.A nlányoknál ez inkább a lelki dolgokhoz lehet sorolni, habár a testen megy át a változás.
2009. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!