Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az érdekelne, hogy szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érdekelne, hogy szerintetek nagyon gáz az, hogyha én nőként (22) fiatalabb pasival jönék össze (18)?

Figyelt kérdés
Az van,hogy táborban megismertem annó a srácot-akkor én voltam a Dadusuk. És már akkor éreztünk vmit egymás iránt,de csak addig jutottam,hogy megpusziltam a száján 2x.Aztán tábor után mondta h talizzunk,de visszautasítottam,mert volt pasim.Eltelt 4 év és újra eszembejutott a srác,rákerestem és megtaláltam.Nagyon örült nekem,és talizni akar velem,ahogy én is vele.De tudom,hogyha talizunk,abból több is lesz,és félek a környezet reakciójától.Azt mondta neki már volt idősebb nője,anyja nem lepődne meg,de az én szüleim sztem igen,mert nekem csak 1 pasim volt és az is idősebb volt mint én....Szóval merjem szeretni,vagy ez gáz? Rendes válaszokat írjatok légyszi.Köszi 22L
2011. ápr. 17. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 5 évvel fiatalabbak lennétek, és úgy lenne az a korkülönbség, az lenne a gáz. Így egyáltalán nem. Ismerek egy párt, akik ugyanígy vannak, a lánynak előtte túl idős pasija volt, most meg fiatalabb nála, jól megvannak. Ne törődj azzal, hogy ki mit mond, ebben a korban nem látszik annyira a különbség. Ha úgy gondolod összeilletek, hajrá! =)
2011. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a szeretet fontos,meg hogy kölcsönösen elfogadjátok egymást,a többi nem.
2011. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő feltétel nélkül elfogadna engem és én is őt,mert engem nem érdekel...csak nemtudom anyáék reakciója mi lenne...még sose volt fiatalabb pasim..jobban mondva csak 1 volt 5 évig... és ő 5 évvel volt idősebb tőlem...mégse működött... Köszi a válaszokat :)
2011. ápr. 17. 19:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha bemutatod a szüleidnek, nem biztos hogy az az első, hogy hány éves...hagyd, hogy megkedveljék, aztán majd megtudhatják, mi a helyzet =)
2011. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
holnap találkozunk :) ennyi... egyenlőre titok...majd meglátom mi hogy alakul...
2011. ápr. 20. 09:48
 6/8 anonim válasza:
Ismerősöm 18 , barátnője 21. Lassan másfél éve együtt vannak... :)
2011. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Háát a múltkori talink elmaradt mert belázasodott...De se baj,várom a következőt...addig is szép üziket kapok Tőle és aranyos is,remélem nem fog kihasználni,bár nem olyannak ismertem meg... MAjd írok,ha összejöttünk.. :)
2011. ápr. 25. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:
mesélj Végül összejöttetek?
2011. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!