Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehet egy olyan lány, aki?

Figyelt kérdés

Nem túl feltűnő, teljesen átlagos, még talán egy picit csúnyácska is (vannak szépséghibái), nem túl feltűnő...


Az ilyen mit tehet, hogy észrevegyék a fiúk?


2011. ápr. 17. 13:39
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
ja és igen suliba járok még
2011. ápr. 17. 14:45
 32/43 anonim ***** válasza:

14:37 vagyok. Ne is legyél XD

Amúgy a rusnya lánytól akiről írtam, egy valamit érdemes eltanulni. A kitartását. Női tartása lehet hogy nem volt, de kitartása és önbizalma az igen :) Neked is az kéne.


Önbizalom nélkül nem fogsz menni semmire. Lehetsz extra bombázó, akkor is fele annyi pasi nézne meg ha önbizalom hiányos vagy, mert a kisugárzás rettentő sokat lendít a dolgon.

2011. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Előző vok!Én sem vok vmi szép most meg pláne,hogy pasim leépítette a maradék önbizalmamat is.tetszik egy srác,nem tudom mi lesz,de nekem ő nagyon kell,csak nem sok esélyt adok magamnak.ezzel a sráccal beszélgess el,mert vmi nagy baja van!!!
2011. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

ki kérem magamnak hogy útcán első ránézésre csak a külsőt nézi mindenki , igenis nagyon sokat el lehet mondani egy emberről 1-2 mp alatt

amúgy ismerkedjél neten , van sok szép társkereső olyan mint egy kirakat még válogathatsz is

2011. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 Szőke.: ) ***** válasza:

Nekem soha nem volt bajom a külsőmmel..Najo, mikor kijött az első pattanásom talán igen:D

Vékony vagyok,hosszú szőke hajú,és kék szemű..Szerintem azon múlt nálam, hogy teljesen elfogadom magam, hogy megtaláltam a saját stílusom, és a stílusomon belül szeretnék (meg szerintem mindenki) a legjobb lenni,és ezért megteszek mindent.A legjobbat hozom ki magamból mindig:)


Mindig az "alkalomhoz" illően viselkedek,sminkelek,és öltözködök.


Kutyasétáltatáshoz jo egy jobb melegítő,kivasalt,vagy felfogott haj..plázázáshoz sminkelek,és úgy öltözök fel ahogy "illik"..


Szerintem a stílusodat kéne megtalálnod,onnantól kezdve úgyis látod,hogy az olyan stílusú emberek mint te,hogyan öltözködnek stb. valamilyen szinten követheted őket, később pedig erre se lesz szükség:))


Bár én első ránézésre (suliba,barátoktól visszahallva,rokonaim szerint) tipikus buta,egoista tucatlány vagyok, úgyhogy kevés embernek,najo senkinek nem vagyok először szimpatikus:D Aztán megismernek,és csodálkoznak,és mondják,hogy nem ilyen viselkedést néztek ki belőlem..Szóval igenis, hogy számít a viselkedésed, a belsőd is..

2011. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 Szőke.: ) ***** válasza:

Ja igen, és van barátom is, és még küzdenem se kellett érte.Az eddigi legaranyosabb, leghelyesebb, legnormálisabb barátom.:) Pedig jópárat visszautasítottam előtte, mégis megtaláltam Őt:)

Odáig soha nem szabad eljutni, hogy mindegy, hogy ki az, hogy néz ki, csak fiú legyen..Evvel magadat is lealacsonyítod..

Önbizalom,elfogadás,és mindenekelőtt ha az előző nem megy VÁLTOZTATÁS kérdése az egész..MINDENKIBE (még a külsőre tökéletesnek tűnőekbe) is van nem 1, nem 2 hiba,de tudják, hogy kell ezeket kompenzálni.Ez az ami szerintem neked nem megy.Nem csak azt kell észrevenni, pl. milyen vékony a szád, hanem, azt is milyen szépek a szemeid..:)

2011. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Ne szenvedj itt már ennyit :S próbálj nem koncentrálni a dolgokra külsőségekre hanem próbáld elérni hogy jól érezd megad a bőrödbe és ne érdekeljen ki mit gondol ..am meg már a képedbe vágták hogy milyen ronda vagy nyiltan hogy ennyire kiakadtál? (mert nekem volt de még én se akadtam ki ennyire..) am meg hogy ennyit foglalkozol ezzel a dologgal csomó időt elpazarolsz..amit mondjuk arra tölthetnél hogy barátaiddal kimozdulj és új emeerekkel ismerkednél meg :)
2011. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg peches vagy, bocs :D

És nem vagy kitartó sem, ha azt mondod a tanácsokra, hogy próbáltad, nem sikerült, befellegzett.


Én sem vagyok szép, de még átlagos sem! Ráadásul még félénk, önbizalomhiányos is vagyok. Nekem már mondta meg pasi, hogy csúnya vagyok (ráadásul rokon!), és már többször megkaptam utcán is.


Nagyon kerek arcom van, amin max. egy véső tudna segíteni.

Pici szám, vékony ajkakkal.

Jó kombináció, mi? :D

Az arcom emellett azsimmetrikus, többször megkaptam, hogy kancsal vagyok - pedig nem, csak az egyik szemöldököm kicsit lejjebb húzódik, mint a másik, és a szemem vágása, mérete is eltérő.

Jáksó állam van!!!

Ráadásul fiatalságom nagy részében volt egy nagy, bibircsókszerű anyajegy az orrom hegyén :'D

És mindig volt pasim! Olyanok, hogy mindenki a környezetemben ámult, osztálytársaim mindig csak annyit tudtak hozzáfűzni, hogy hogyan tudok ilyeneket összeszedni?!

Soha nem voltam magányos, max. 3 avyg 4 hét holtidő volt két pasi között, de ha akartam, közben is tudtam kavarni.


A hajam úgy hordom, hogy a legtöbben azt hiszik, szív alakú arcom van, ami valljuk be, sokkal szebb.

A bőröm gyönyörű és olyan puha, hogy ha megfogod, olyan, mintha nem is lenne. Ez már plusz pont :D Pedig alapjáraton problémás, pattanásos és görönygyös lenne.

Az ajkaimon úgy segítek, hogy megtalálktam azt a mosolyot, ami a leginkább vastagítja - és sokat mosolygok, mint a tejbetök :)

A szemeim kihangsúlyozom - mindenki azt hiszi, hogy hatalmas szemeim vannak, pedig nem, csak trükközök. Mindenki a szemeimre és a hajamra figyel fel elsőnek, mert úgy intézem.

A szemöldökömmel addig kísérleteztem, hogy nagyon szépen kihozta a pozitívumait az arckifejezésemnek.

Jó testet csináltam mellé - ezen legalább csak az akaraterőm pusztán elég.


Az anyajegyet ugyan már leszedettem, de képzeld! Így se lett nagyobb sikerem, több vagy jobb pasim! Nem osztott-nem szorzott. Oké, a bunkó srácok és nők már nem szólogatnak be miatta, ami kis megkönnyebbülés.


Úgy trükközök, hogy az arcom aszimmetriáját sokan észre sem veszik eleinte - max, annyit éreznek, hogy mintha valami nem stimmelne.

Egyik barátnőm, aki több, mint 10 éve ismer, a napokban vette csak észre, hogy nem egyforma az arcom két része, és hogy mennyire eltérnek egymástól a szemeim.


Párkapcsolati téren viszont sohasem panaszkodhattam, mert mindig volt valakim, és nem is akárkim, míg a nálam szebbek közül sokan egyre sikertelenebbek és önmarcangolóak lettek.


Még egy-két barátnőm is bevallotta, hogy nem tudnak csúnyának látni, mert ismernek, tudják, hogy vannak belső értékeim - más szóval, bevallották, hogy nem vagyok szép...


Két dolgot tehetek: odafigyelek a testemre, belsőleg pedig szintén edzem magam, ebbe beletartozik az EQ, az IQ és a műveltség is.

Kisugárzásom továbbra sem túl pozitív, de akkor is adok eszközöket a kezembe, hogy amit tudok, azon kompenzáljak!

2011. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért és az itt-ott értelmetlen mondatokért, jó gyorsan írtam :D
2011. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!