Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehet egy olyan lány, aki?

Figyelt kérdés

Nem túl feltűnő, teljesen átlagos, még talán egy picit csúnyácska is (vannak szépséghibái), nem túl feltűnő...


Az ilyen mit tehet, hogy észrevegyék a fiúk?


2011. ápr. 17. 13:39
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

"e panaszkodj, ne azt várd, hogy mindenki folyamatosan azt mondja neked, hogy nem vagy csúnya stb. Nem tudsz változtatni a külsődön. Így születtél. Azzal, hogy sajnálkozol csak elpazarolsz egy csomó időt. Vegyél egy erőt magadon nézz szembe a ténnyel hogy nézel ki és kezdj élni..."


épp ezaz, hogy nem panaszkodok készen állnék egy párkapcsolatra, csak hogy én nem kellek senkinek és ezzel nem panaszkodok mert ezeket soha nem mondom senkinek kívűlről nem látni mint már írtam, elfogadtam magam úgy ahogy vagyok

2011. ápr. 17. 14:16
 22/43 anonim válasza:
Ha már azt írod, hogy te nem kellesz senkinek, azt érezteted, hogy teljesen lenézed magad. Így más hogy tartson szépnek, ha ennyire rondának tartod magad?
2011. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Nekem külsőtől függetlenül kellenél, ha a belsőd rendben van. Az más kérdés, h én nem kellenék neked.
2011. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

"Ha már azt írod, hogy te nem kellesz senkinek, azt érezteted, hogy teljesen lenézed magad. Így más hogy tartson szépnek, ha ennyire rondának tartod magad?"


ha nem kellek senkinek az az én észrevételem gyk-n meg mit írjak? hogy igen kellek mindenkinek de mégsem volt párkapcsolatom? ide jóhogy ezeket írom le, hogy eddig soha nem volt senki akinek kellettem volna de ez kívűlről nem látszik.

2011. ápr. 17. 14:25
 25/43 A kérdező kommentje:

"soha nem volt senkim"


ja és ezzel is csak azt akarom érzékeltetni, hogy ez a valóság amiben vagyok. ha mást írok akkor nem lesz egyértelmű a kérdés.

2011. ápr. 17. 14:29
 26/43 anonim válasza:
Írhatod gyk-n ezt nem arról van szó. Csak csomóan nagyon jó válaszokat adtak, de mindegyikbe belekötsz valahogy. Akkor nem tud senki segíteni.
2011. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

"Csak csomóan nagyon jó válaszokat adtak, de mindegyikbe belekötsz valahogy. Akkor nem tud senki segíteni.

"


hiába , ha azokkal tisztában vagyok és már próbáltam is a ruha meg smink meg minden, a pozitív gondolkodás stb.

nem kötöttem bele csak elmondtam hogy mi hogy végződött amikor próbáltam változtatni a dolgokon

2011. ápr. 17. 14:33
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy bűn ronda lányt. De tényleg olyan csúnya, hogy ha az ő képét tennék a cukorra, a gyerekek sót nyalogatnának. Ez mellett belsőleg gonosz, beképzelt. Mégis képes volt megfogni magának egy olyan 10 pontos fiút hogy csak néztem. És a srác visszautasított ez a rémség miatt nem egy szép lányt már. Együtt vannak 4 éve. A csaj kispórázon tartja, elrémísztette az összes barátját a sráctól. És még így is megtartotta magának a rémséget.


Szóval annyira rusnya tuti nem vagy mint ez a lány, annyira gonosz sem az írásodból ítélve. Szóval ha ő kifogott egy jó partnert, neked is sikerülhet. Csak több önbizalom! :D

2011. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Váltsál fodrászt! Mond meg a fodrásznak, hogy divatos frizurát szeretnék, ő majd elmondja hogy mit lehet, és mit nem! Ha szép a hajad, ha jól érzed magad a bőrödben akkor megjön az önbizalmad is! Keressél valami szabadidős tevékenységet!


Én nálam már ez kezd bejönni! :) Fodrászt váltottam, és elkezdtem tippmixelni! :)


Suliba jársz még?


Hajrá! :)

2011. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

szabadidős tevékenység után már nézelődök bár van hobbim de az otthoni


tippmix?lottó?


utolsó előtti: ha olyan gonosz lennék mint az a nő akkor lehet már rég lenne nekem is barátom xD de azért nem leszek olyan

2011. ápr. 17. 14:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!