Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehet egy olyan lány, aki?

Figyelt kérdés

Nem túl feltűnő, teljesen átlagos, még talán egy picit csúnyácska is (vannak szépséghibái), nem túl feltűnő...


Az ilyen mit tehet, hogy észrevegyék a fiúk?


2011. ápr. 17. 13:39
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok azzal milyen vagyok ha azt mondom,hogy szép vagyok stb..akkor nem változik semmi :D De mint írtam már elfogadtam magam úgy ahogy vagyok.:D csak azért gyk-ra másképp nem írhatom le, hogy milyen is vagyok
2011. ápr. 17. 13:48
 12/43 anonim ***** válasza:
Barátkozz és keress néhány hobbit, kezdj valamit a belső értékeiddel.
2011. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

"De minden ember más.. Ha másban m,eglátod a szépséget magadban miért nem? Tudsz valamit mondani ami szép benned?

"


Magunkkal vagyunk a legkritikusabbak szinte mindig minden embernél így van.

a belsőm- de ezt nem látja senki sem.

2011. ápr. 17. 13:54
 14/43 anonim ***** válasza:
A tetteidben sem?
2011. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom mindenkinek megvan a saját maga szépsége!!!!

Egyébként a szépség nem feltétlen egyenlő a modellekkel a címlapfotós csajokkal!!!6kg vakolattal bárki "szép"!

Csinos de nem kihívó ruha,öltözet(hogy csúnyát ne mondjak),

egy kis smink,de ezt nem kell túlzásba vinni,szép halvány-finom színekkel.Egy jó kis frizura,mosoly és kész.Egy nő nem attól szép ha miniszoknya van rajta a mellei kinnt vannak,meg kivan mázolva egy csomó festékkel!

2011. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

ha megyek az utcán a belsőmet nem látja senki ha meg elkezdek szemezni vagy esetleg mosolyogni egy fiúra tuti, hogy nem venné a lapot vagy a másik véglet az lenne, hogy rám se nézne (volt már ilyen tapasztalatból beszélek).

a másik pedig az, hogy félénk is vagyok de amúgy barátságos.

én sem úgy gondoltam, hogy egy nő attól szép mert kint van mindene. de legalább félig meddig szép arcom lenne, a belsőmmel nincs gond azon nem kell változtatnom talán a félénkségemen igen de a többi stimmel. de a Teremtő szépen kicseszett velem már ami a fejemet illeti =D ehhez társulnak még kis mellek is úgyhogy ...

2011. ápr. 17. 14:01
 17/43 A kérdező kommentje:

a csinos de nem kirívó ruha az meg van,

sminket nem használok maximum szájfény vagy rúzs de néha még azt sem

2011. ápr. 17. 14:01
 18/43 anonim ***** válasza:
Nem minden a kűlső!
2011. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Mutass képet mert szerintem biztos nem lehetsz olyan csúnya mint gondolod..
2011. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim válasza:
100%
Rengeteg jó tanács elhangzott, amit ha betartanál akkor tényleg nem éreznéd magad rosszul. Ugyan ilyen helyzetben vagyok én is. Volt egy évem amíg ocsmánynak tartottam magam, nekem is rengeteg szépség hibám van. Néha még most is rühellek tükörbe nézni. De egyre több olyan barátom lett akik szépen fokozatossan elhitették velem, hogy nem vagyok ronda. Már nem érdekel más véleménye, én ilyen vagyok. Akinek nem tetszek nem néz rám. Folyamatosan kapom még a megjegyzéseket a külsőmmel kapcsolatban, de mivel már barátom is van végképp nem érdekel. Tehát fogadd el, hogy ilyen vagy. Ne panaszkodj, ne azt várd, hogy mindenki folyamatosan azt mondja neked, hogy nem vagy csúnya stb. Nem tudsz változtatni a külsődön. Így születtél. Azzal, hogy sajnálkozol csak elpazarolsz egy csomó időt. Vegyél egy erőt magadon nézz szembe a ténnyel hogy nézel ki és kezdj élni...
2011. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!