Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati kérdés? Főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati kérdés? Főleg lányoknak

Figyelt kérdés
Lányok, ti is gyűjtitek a pontokat a kapcsolatban. Mert állitólag a nők pontrendszer szerint élnek.Ha a párod tesz valami jót, akkor kap egy pontot de ha rosszat akkor minusz pont. Veszekedés során előjönnek bennetek a régi sérelmek is, megjegyeztek mindent, amit később akaratlanul is de mindíg újra felhoztok,azért mert még nem tudtátok lezárni magatokban az előző problémát sem.?
2011. ápr. 15. 11:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem hallottam, nem hogy csinálnám.


Az viszont igaz, hogy ha egy vita végén a probléma, vagy a kérdés lezáratlan, megoldatlan marad és csak úgy lóg a levegőben, az előbb-utóbb rendszerint újra felszínre kerül a későbbiekben.

32/N

2011. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
sosem pontoztam, nem is gondoltam rá, és ezután sem fogom pontozni... ez milyen már?!
2011. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

32/N.

Erre irányult a kérdés,köszi.

2011. ápr. 15. 11:55
 14/33 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés: legalább egy mínusz pont neked most.


Egyébként teljes baromság az egész. Ha létezik olyan nő, aki ezt csinálja, annak ugyancsak sok ideje lehet, mert nekem két állás, két sport, párkapcsolat, család és egyebek mellett sem időm sem agykapacitásom nincs ilyesmikre.

2011. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
52%

Az a könyv nem a Sims használati utasítása volt véletlenül?:D Abban van ilyen, hogy ha vmi rosszat tesz az egyik sim, akkor a másik feje fölött megjelenik -1, vagy -2, ha meg jót, akkor +1, +2.

Komolyra fordítva a szót ez az egész már eleve ott hülyeség, hogy a lányok... Kik azok a lányok? Minden ember egy külön egyéniség. Attól még, hogy lány, vagy fiú nem lesz feltétlenül valamilyen. Én lány vagyok és simán nagam mögött tudok hagyni, minden kis hülye sérelmet. Csak azt jegyzem meg, ami a későbbiekben is problémát okozhat pl. ha majdnem megütne a párom, akkor biztos megjegyezném és óvakodnék utána a veszekedés közben, nehogy bajom essen.

Ellenben az exem tipikusan az az ember akitől minden sz..r kis hibámat évekig hallgathatom, mert minden vitánál újra és újra felhozza.

Ez a pontrendszer dolog egy ordenáré baromság, már ne is haragudj... nem tudom melyik könyvben olvastad, de dobd ki. Ha általános igazságokat akarsz felállítani a nőkről, akkor már most hagyd abba, mert nem fog menni. Mindig lesznek kivételek és mindig össze is fogsz találkozni a kivételekkel, ahol a hülye kis szabályaid csak több bajt fognak okozni, mint amennyit segítenénk a kapcsolatban. Ne a nemet nézd. Ismerd meg az embert!

Ugyanez vonatkozik a férfiakra is természetesen.

19/L

2011. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Palm! mégiscsak pontoztál, ezek szerint van időd rá, föleg ha inrtenközelben vagy ennyi elfoglaltság mellet.
2011. ápr. 15. 11:58
 17/33 anonim ***** válasza:

Ha nem is szószerint, de mindenki pontoz, a sérelmek nem párolognak el maguktól, a jó dolgok meg megerősítést találnak. Ez annyira emberi dolog, hogy ebben még önmagában semmi érdekes vagy új nincs.

De képletesen talán jóbban hangzik:)

2011. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Ez a pontkérdés szerintem is hülyeség. Bár ha átvitt értelemben vesszük, akkor sok nő valóban csinálja.

Én speciel mindent azonnal rázúdítok a páromra, vagy ha nem, utána el is felejtem. Annyi, de annyi sokkal értelmesebb és jobb időtöltés létezik...

Őszintén szerintem szánalmasak is azok a nők, akik egy veszekedés közben előhozzák, hogy "...és múlt szerdán nem vitted le a szemetet!" Kit érdekel? Majd leviszi legközelebb.

Jelentős dolgokat meg nyilván nem őrizget magában az ember, hanem minél előbb megbeszéli.

2011. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Kérdezø, ne olvass több úgynevezett "önsegítø" könyvet...
2011. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Általánosítasz.

Tegyük mi is ezt?

2011. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!