Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kényes párkapcsolati kérdés:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényes párkapcsolati kérdés: Nálatok ki, milyen arányban fizet pl. szórakozóhelyen, boltban, moziban, bárhol?

Figyelt kérdés
Tehát a mi példánk: én (fiú)100% és ő (lány) 0% -ban száll be a költségekbe. Ne értsetek félre, nem vagyok zsugori, meg jó érzés is helyette fizetni, csak fura, hogy benne fel sem merül az, hogy valamit ő álljon. Mindketten egyetemisták vagyunk, anyagi helyzetünk kb. hasonló. Na és ti hogy vagytok ezzel?
2010. szept. 13. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de ez a lány csak kihasznál téged. Az ilyen fizetési megosztás csak az ismerkedési szakaszban megengedett, utána már egyenlő arányban kell fizetni. Főleg, hogy nagyjából azonos szinten is vagytok. Ha az lenne a helyzet, hogy te gazdag lennél, ő szegény, akkor már másabb lenne,de azt mondom, hogy egy bizonyos minimális összeget(természetesen jelképesen) akkor is illene fizetnie neki is.
2010. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

elég gáz, hogy nem fizet, nálunk általábban 60 40%

18L

2010. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak azért fizetek mindent én mert nekem van munkám , neki meg jelenleg sajnos nincs és a családja se áll olyan jól .

Zavarja is a dolog és szokta mondani , hogy majd ha lesz munkája akkor majd segít ő is (persze keres is munkát , nem csak henyél) .

De igen az a természetes sztem is , hogy eleinte amíg udvarlás van néhány hónapig a pasi nyugodtan fizessen mindent , de utána azért vagyunk egy pár , hogy közösen csináljunk és fizessünk mindent ha ez megoldható .

2010. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szupermókus ***** válasza:
Én az ilyen nőket hamar lapátra tettem :)
2010. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ebben az esetben csak kihasznál.
2010. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lenne nálam gazdagabb pasi is, úgyhogy a kihasználást nem hiszem.
2010. szept. 13. 14:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam nem engedi a pasim, hogy fizessek bármit is. De ezért néha meglepem ezzel azzal, mert rossz érzés lenne nekem, hogy ő mindent megvesz nekem, én meg soha semmit.
2010. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nálunk is 60-40, ennyi szerintem ugy a "minimum", ezért lehet lepontozni, de nekem imponál, ha kifizet néhány dolgot :)

viszont a 100-0, azmár huh, furcsa lenne, föleg mivel mi is hasonló anyagi helyzettel renelkezünk...

2010. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nálunk mindent a pasim fizet,nyugodtan le lehet szólni,de nem engedné,hogy fizessek bármit is
2010. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nálunk is mindent a pasim fizet ami viszont nagyon zavar,de még nincs melóm és ami van az is a családi költségekbe megy, viszont amint szerzek munkát én is azt a nézetet fogom osztani hogy mindkét félnek be kell szállni a költségekbe.
2010. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!