Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati kérdés? Főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati kérdés? Főleg lányoknak

Figyelt kérdés
Lányok, ti is gyűjtitek a pontokat a kapcsolatban. Mert állitólag a nők pontrendszer szerint élnek.Ha a párod tesz valami jót, akkor kap egy pontot de ha rosszat akkor minusz pont. Veszekedés során előjönnek bennetek a régi sérelmek is, megjegyeztek mindent, amit később akaratlanul is de mindíg újra felhoztok,azért mert még nem tudtátok lezárni magatokban az előző problémát sem.?
2011. ápr. 15. 11:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
ilyen hülyeséget még nem is hallottam
2011. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Olvass könyvet!!
2011. ápr. 15. 11:40
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Én elég sokat olvasok könyvet de ilyenről még én sem hallottam. Elég hülyeség.
2011. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is hülyeség. Sosem pontoznám a viselkedését. És soha nem hozom fel a régi sérelmeket. És a férjem sem, ha már itt tartunk. Szóval nem vágjuk egymás fejéhez, hogy "Bezzeg 2 éve...". Nem látom értelmét a múlton való rágódásnak. Szerencsére mindketten olyanok vagyunk, hogy nagyon gyorsan túltesszük magunkat az esetleges sérelmeken (bár nincs is túl gyakran vita köztünk), és éljük tovább az életünket.
2011. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
a könyv és valoság közt van külömbség.miért kéne pontozni?ezt a pasikra is lehetne mondani.külsö pl 10 pont stb...!biztos vannak ilyenek de azok más világban élnek.szerintem aki a valoságban él az igy gondolkodik.
2011. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
No, a nap hülyesége is megvolt, lapozzunk..
2011. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ha piros pontnak nevezzük a jó cselekedetet és feketének a rosszat, akkor van valami a dologban, amit a kérdező írt. Igenis mindenki megjegyzi a jót és a rosszat. És a sok rossz egy adott pillanatban kijön, mert minden apróságért nem akarsz vitázni, de megjegyzed.
2011. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Bölcsészként könyvtári irodalmat elolvastam már, de ilyenről soha nem olvastam. A kérdésre válaszolva: soha eszembe se jutott, hogy pontrendszer szerint szűrjek le következtetéseket a társas kapcsolataimból....
2011. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
persze, marhaértelmes magunkbafojtani mindent, hogy utána egyszerre rázúdíthassuk. és a kérdés is baromság...
2011. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat."A miért hazudik a férfi és miért sír a nő?" c.könyv ír erről a fajta pontrendszerről.
2011. ápr. 15. 11:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!