Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha már én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már én nem szeretem őt, de nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés
Ő még szerelemes, hisz friss még a szakítás... de én meg úúúúgy találkozgatnék vele néha meg megkérdezném h hogy van... Nem bírom nélküle ki, de nem is szeretnék vele párkapcsolatot... mit tegyek?
2011. ápr. 15. 01:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Önző dög vagy, azért nem bírsz elszakadni. De ha egyszer veled is ezt fogják csinálni, majd rájössz, h milyen egy sz@r alak vagy. Nekem biztos nem kéne olyan "barát" mint te! Hagyd azt a szegény fiút békén.
2011. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetbe vagyok,de a fiú szakított,és még mindig érdeklődik irántam,mégsem akarja újra kezdeni,ugyanugy beszélünk,tudja hogy szerelmes vagyok belé...nem tudom hogy mit gondoljak,de ha érdeklődsz iránta az neki tényleg rosszabb hidd el,az hogy legyünk barátok...érdekes,mert hosszútávon vagy rájössz hogy még mindig szereted,vagy próbálj mással boldog lenni és elfelejteni a fiút...
2011. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!