Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha már én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már én nem szeretem őt, de nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés
Ő még szerelemes, hisz friss még a szakítás... de én meg úúúúgy találkozgatnék vele néha meg megkérdezném h hogy van... Nem bírom nélküle ki, de nem is szeretnék vele párkapcsolatot... mit tegyek?
2011. ápr. 15. 01:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
igen, nagyon fontos ő nekem, mint barát, ezért se szabad reménykedni hagynom, h még lehet ebből vmi, hisz eddig se működött, ezután se működne... ez tuti! az lesz a legjobb, ha addig nem keresem míg magam se tom h mi játszódik le bennem... köszönöm a beszélgetést, segített, sajnos most elhív az ágy, jó éjt! :)
2011. ápr. 15. 02:42
 12/22 A kérdező kommentje:
apropó a priváthoz cím is kell! :D írd ki bátran! ;)
2011. ápr. 15. 02:45
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Erőszakos vagy , már bocs de csak azért érdekel mi vam vele hogy te nyered a szakitást, tudni akkarod hogy ő szarabb'l viseli nálad ennyi nincs köze ennek a szerelemhez csak az egodhoz.
2011. ápr. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hagyd békén.
2011. ápr. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő még szerelmes, akkor a leghelyesebb, ha minden kapcsolat megszakad, ha párkapcsolat már nem lehet belőle. Az ő érdekében. Szerelmes embernek a "legyünk barátok" dolog idegtépő.
2011. ápr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nem bírod ki nélküle? hát jöjj össze vele.
2011. ápr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A kapcsolatmegszakítást teljesen komolyan mondtam, azt se csináld, hogy eldöntöd hogy ő csak barát lesz, és akkor megint keresed. Szerinted egy férfi azt megtudja emészteni, hogy volt egy csaj akivel járt, aztán a lány kidobta, de ugyanúgy eljárna vele ere arra, kiöntöd neki a szíved, meg egyebek. Ebből az jön le, hogy úgy mint férfi nem kell. Mert e között meg a párkapcsolat között csak a szex hiánya a különbség.
2011. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is, ez csak a saját egódról szól. Ha nem akarsz vele járni, akkor miért keresed? Ha a másik szerelmet kér, akkor nem adhatsz neki barátságot. Akkor inkább ne adj neki semmit. Ő totál beléd lehet esve, és te, mint a barátja majd ecseteled neki az új pasidat...És akkor még azt mondják, hogy a nők empatikusabbak meg együttérzőbbek? A nagy lófittyet, te vagy erre az egyik bizonyíték, hogy ez nem igaz. A saját önző egód miatt nem tudod elengedni. Ha nem akarsz tőle semmit, akkor ne érdekeljen, hogy mit csinál, kivel van.


De azt meg főleg nem értem, hogy ha nem érzel iránta semmit, akkor mégis hogy "nem bírod nélküle"? Mert ha már nem bírod nélküle, az már nem barát-kategória. Én is jóban vagyok nagyon sok emberrel, de nem okoz különösebb gondot, ha a legjobb barátom nélkül kell lennem hónapokig. Ezen gondolkozz el inkább.

Szerintem totál nem vagy tisztában a saját érzéseiddel sem, de az, hogy még ezután is nyüstölöd ezt a srácot, enyhén szólva minősíthetetlen. És elég önző képet fest rólad.

2011. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ilyet már én is láttam. Nagyon szerelmes voltam egy lányba (igazából még mindig), ő pedig a legjobb barátomat szerette. 5X szakítottak, végül úgy döntöttek, hogy legyen vége. Most mendketten szenvednek. Szeretik egymást. Nem tudom megérteni az ilyet. Ha szeretitek egymást, miért ne töltenétek egymással az időtöket? Azt, hogy kivel milyen kapcsolatban vagy, nem racionálisan döntöd el. Ha szereted, legyél vele. Ennyi, nem bonyolult.
2011. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mert egy idióta vagy! Egy elkényeztetett kis liba, aki nem hiszi el, h nélküle is van élet. Ha mással boldog lenne, azt hinnéd, hogy nem érsz neki semmit mert olyan könnyen elfelejtett. És igaza is van. Remélem talál magának egy rendes hozzávaló lányt akivel tényleg boldog lesz. Te pedig hagyd békén őt örökre!!!! Ne játszadozz másokkal mert egyszer nagyon meg fogod bánni!
2011. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!