Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha már én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már én nem szeretem őt, de nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés
Ő még szerelemes, hisz friss még a szakítás... de én meg úúúúgy találkozgatnék vele néha meg megkérdezném h hogy van... Nem bírom nélküle ki, de nem is szeretnék vele párkapcsolatot... mit tegyek?
2011. ápr. 15. 01:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nőlj fel.
2011. ápr. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
és ez pontosabban mit jelent?
2011. ápr. 15. 02:02
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Azt hogy még nem vagy elég érett hozzá hogy felmérd mit is akarsz.
2011. ápr. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

azt tudom h vele párkapcsolatban nem vagyok boldog... de hát ez az?! akkor miért akarom tudni h hol van mit csinál kivel és h h bírja nélkülem?!

26/N

2011. ápr. 15. 02:10
 5/22 A kérdező kommentje:
de egy dolog száz... az h nem vagyok szerelmes....
2011. ápr. 15. 02:11
 6/22 anonim ***** válasza:
Ez szerintem jó dolog, hogy érdekel mi van vele. Ez csak azt jelenti törődsz vele. Nem tudok tanácsot adni, mással vagy egyedül úgy érzed boldog lennél?
2011. ápr. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
igen, úgy érzem h mással lehetek csak boldog... vele nem... amit sajnálok, mert egy igazán rendes srácot dobok el magamtól... de ez így neki is jobb lesz, csak tudnám miért vagyok ""féltékeny""?! de sztem ez a megszokás..... nem?!
2011. ápr. 15. 02:20
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes... az egész, én is voltam ilyen helyzetben, csak én szenvedő alany. Nem tudom mi lehet, ha hiányzik, féltékeny vagy rá, tudni akarod mit csinál, gondol-e rád, ez azért elég erősen azt jelzi hogy fontos neked. -és ezek azok a dolgok amiket nem tudunk kontrollálni. Úgy értem, ha mondjuk félsz egy igazi kapcsolattól, félsz elkötelezni magad, vagy ilyesmi, akkor erre lehet egy fejben eldöntött reakció, hogy azt mondod nem is nekem való, nem illünk össze, és a félelmeidet pedig a boldogtalansággal magyarázod. (persze nem tudom mennyire volt spontán és felhőtlen a kapcsolatotok)


Én erre gondolok.

2011. ápr. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre a srác érdekében akkor legyél határozott és tarts ki a döntésed mellett. Ne találkozgassatok, ne akard kihasználni hogy ő esetleg még szeret téged. érzelmileg vagy akárhogy. Hadd lépjen akkor túl rajtad.
2011. ápr. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
írj egy privátot, kikefélem a lelked aztán jól megverlek és pucéran kirugdoslak a kocsiból 90-es tempóval a régi 3 ason....értékelni fogod utána a szerelmet"
2011. ápr. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!