Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért utál engem mindenki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért utál engem mindenki, főleg a lányok?

Figyelt kérdés

Nem egyszer érzem úgy az osztályban, hogy utálnak, főleg a lányok.

A mai napon betelt a pohár. Órán ötös csoportokat kellett alkotni, és 16-an voltunk egy csoportban, természetesen engem mindenki kizárt, én meg egyedül maradtam.

De a tanár mondta, menjek oda a fiúkhoz, de én nem mentem, ha nem fogadnak be, akkor egyszerűen nem gyerek és kész.

Megtetszett egyik lány osztálytársam először msn-en beszéltem vele, végig ilyen lerázó szöveget dobott be, aztán élőben beszélt velem, aztán meg jól leordította a fejemet, hogy mit képzelek.

Aztán meg a barátnői fujjognak, amikor átmentem a folyóson, akkor az egyik azt mondta, "na te meg mit akarsz?"

Tudom hogy felejtsem el meg minden, de nem könnyű.

Azzal, hogy nem jött össze annál a lánynál, végig mindenki megutált.


16F


2011. ápr. 12. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Akik ilyenek, még nem ismernek.(szerintem. bár lehet 1 bunkó vagy, nemtudom) Egy képet nem tudsz felrakni? =)
2011. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!