Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az van hogy lányok felé nagyon is huzodok! Nemmerem nekik mondani hogytecik? Pedig sokat beszélekvelük? De vanmás is akivel beszélek rengeteget beszélünk csaksajna nemjön össze? De viszont mindenki azt mondja ki hogy jol nézek ki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 22:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Van 2lány aki járniakar velem csak az egyik lányt kinemállhatom a másik meg az egyik legjobbhaverom unokatesoja?De viszont nálam 3-4 ével idösebb lányok elött nem vok egyátalán szégyenlös mert mindig azt mondják h öket szeretni kell! Nem imerem ugy öket csak sulibolÉs montam h igen a lányokat szeretni kell és tisztelni ő erre ezt válaszolta h :Mien rendes vok és aranyos azt monta h negyon bejöhetek a lányoknál! :DDe az én korombelieknél meg semmi váltoás! Vmi tanácsokat lécci! Pedig itt vok kecskeméten nem kicsi város és egy olyan lányse akinek jo lennék/nekem jo lene? 14.9/F
2010. jan. 11. 22:05
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm aki rendesen váálaszolt!!Remélem vannak rendes emberek a földön!!
2010. jan. 11. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy találj magadnak egy nyelvtan tanárt, mert alig értem amit leírtál. Másodsorban pedig, szerintem az lehet a bajod, hogy nem vagy elég érett egy kapcsolathoz. Legalábbis nekem ez jön le. 14,9 éves? Minek így kicentizni. Tényleg ennyire számít 1-2 hét? Egyébként ne vedd sértésnek, de valószínűleg csak ugratnak azok az idősebb lányok.
2010. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oks !!Köszi és nem veszem sértésnek inkább tisztelem h leirtad4!!!Amugy kiba**ott mod siettem!!Azért ien értetlen a szöveg!!De egyébként nem akarok a z idösebb lányoktol semmit nehogy azthidd h beléük vok zugva!!!Csak velük azt akartam sugaltatni hogy teljesen normális vok!!Sztük!!
2010. jan. 11. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig az idősebb lányoktól sokat tanulhatsz...amivel aztán hódíthatod és megbolondíthatod a saját korosztályod:))

Egy jó lotyót feletted 3 -4 évvel szedjél fel. ...Hajrá!

2010. jan. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oks!!Kösz de egyébként nem lotyok jol néznek ki de nem azok a ribanc fajták!!Egyiknek nem is volt még pasija!!
2010. jan. 12. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!