Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs a lányoknak humorérzékük?

Figyelt kérdés
Az tényleg férfi hormon?
2011. ápr. 11. 21:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
31%
Lány létemre azt kell, hogy mondjam, hogy van valami abban, amit mondasz... Bár szerintem az egész humorérzék dolog nem nemfüggő, és a buta srácok ugyanúgy nincsenek vele megáldva, mint a buta lányok. Az okos lányoknak pedig ugyanúgy van humora, mint az okos fiúknak...
2011. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Nem biztos, hogy nincs humorérzéke. Szerintem csak nem tetszik neki a vicc/film, és miattad nézi csak meg.

Én se tudok nevetni ilyen elvetemült filmeken, hiába értem a viccet.....csak a saját vicceimen tudok nevetni:D

2011. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Vígjáték filmeket nézek.
2011. ápr. 11. 21:41
 14/24 anonim ***** válasza:
20%
hát pedig a humorérzék összefügg az intelligenciával, szóval igenis számít hogy a nők alapvetően buták az átlag férfihoz képest :)
2011. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet más homurérzéke van...Én sem tudok már nevetni a tucat vígjátékokon,túl sokat láttam,ugyanazok az elcsépelt poénok(nekem úgy jön le).Nekem például az irónikus,szarkasztikus,száraz humor jön be,én magam is ilyen vagyok!Ben Stiller,Adam Sandler és társai tipusú filmektől például kiver a víz,irritálnak...

Biztos neki is van humorérzéke,csak másmilyen amilyen neked...

2011. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg nincs. Egyszer a párom megviccelt: Délután dolgozott, éjfél előttre vártam haza és ezidőtájt felhívott, hogy késni fog, még el sem indult a cégtől. Közben már itt volt a ház előtt. Miután letette a telefont, elkezdett kint motoszkálni, mintha betörő lenne. Aztán, mire én már majdnem szívrohamot kaptam, röhögve benyitott...... és én még csak el sem mosolyodtam... XD
2011. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

21:41

Lehet, hogy csak másfajta poénokat szeret. Én sem sokat röhögök azokon a vígjátékokon, amit a párom néz, de ő is csak néz a fejéből az én kedvenc vígjátékaim közben. :)

2011. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ugyanmár!Mit kombináljátok itt a dolgokat? Attól,hogy egy lánynak nincs humorérzéke még nem buta!! És nem minden olyan gyökeresen hangzanak. -.-
2011. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A humornak semmi köze az okossághoz vagy a nemekhez. Többféle humor van, ez a megoldás, a cél pedig az, hogy olyan társat találj akivel tudsz közösen nevetni. A legtöbb gyagyi vígjáták szex poénjain (pl: Amerikai piték) maximum csak a fájdalomtól tudok sírni. Ennek ellenére mégis a legtöbben azt mondják, hogy humoros lány vagyok (:


L/19

2011. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Freudnak van egy esszéje (A vicc és viszonya a tudattalanhoz) és eszerint is intelligencia-függő, hogy kinek milyen a humorérzéke.

Ha túl egyszerű a tréfa, akkor átlát rajta.

Ha túl bonyolult, akkor nem érti meg.

2011. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!