Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs a lányoknak humorérzékük?

Figyelt kérdés
Az tényleg férfi hormon?
2011. ápr. 11. 21:23
1 2 3
 1/24 You got OWNED! ***** válasza:

Nem vágom a kérdést.

De vannak konkrétan "férfi viccek". Amiket nők nemértenek, sőt néha felháborítónak tartanak.

2011. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%

Többek állítják, hogy nem ismernek mégegy olyan embert, akinek olyan humorérzéke lenne, mint nekem.

Mondjuk tény, hogy tájékozódni is jól tudok, úgyhogy valami nincs rendben az agyamban, de legalábbis nem tipikus női agy ;)

22/L

2011. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Van olyan, akinek van.
2011. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Panda Péter ***** válasza:
100%
hát pedig elég sok lánynak van humorérzéke, sőt, némelyiküknek kifejezetten jó, és egyedi.
2011. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
13%
többek között az sincs, na meg a logika is hiányzik...
2011. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
yo got ownednek van igaza
2011. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Akkor a barátnőmmel van a baj. Én néhány filmes poénon annyira nevetek hogy már szinte folyik a könnyem, ő pedig csak néz a fejéből kifelé. ÉS egyáltalán nem ért semmi poént. Meg egy filmben mondják azt is, hogy a "humorérzék férfi gén" azthiszem az AGYŐ nagy Őben.
2011. ápr. 11. 21:32
 8/24 anonim ***** válasza:
13%
mert buták, bár erre úgy is le leszek hurrogva, de ez van ettől még :D
2011. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem a butaságot kérdezem. Néha érdekesen gondolkoznak tény, de humorérzék érdekel most.
2011. ápr. 11. 21:35
 10/24 anonim ***** válasza:

"Akkor a barátnőmmel van a baj. Én néhány filmes poénon annyira nevetek hogy már szinte folyik a könnyem, ő pedig csak néz a fejéből kifelé. ÉS egyáltalán nem ért semmi poént."


Attól függ milyen fajta poén. A proli-poénokon én sem tudok, viszont ami nekem általában poén, az gyakran másoknak nem (nem értik).

2011. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!