Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért kell minden tini lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell minden tini lánynak bunkó srác?

Figyelt kérdés

Hiába vagy kedves rendes okos, meg figyelmes, le sz...nak.


16F


2011. ápr. 10. 22:47
1 2 3 4
 21/33 szamóca. ***** válasza:

annyira nem értem mit nem bírtok ezen még mindig felfogni...

több ezer kérdésnél le volt már írva a helyes válasz, szerintem csak én több tucatszor kifejtettem hogy nem az a lényeg hogy bunkó legyen.

rengeteg érvet is felsorakoztattunk már az idő folyamán: ennél a kérdésnél is.

van ennek genetikai oka, humánetológiai oka vissza a darwinizusig, ráadsául kifejtettük hogy NEM a bunkóság kell, csak a függetlenség érzése, a küzdelem vágya.

ez így van 13-90 évig, nem fogjuk kinőni. és ezen nem kell felháborodni meg dünnyögni, mert ez nem egy elítélendő dolog.

a nő ilyen: neki az a férfi kell, azt találja vonzónak, aki megáll egyedül a lábán, és aki nem válik egyik napról a másikra bolyhosnyuszis papuccsá.

A kedvesség és normálisság egy dolog, de ezzel 99,9%-ban együtt jár hogy az illető férfi még muszogni sem mer ha hozzászólunk.

szóval a lényeg: NEM fogjuk kinőni, NEM butaságból csináljuk ezt, NEM a jófiúkkal akarunk kib*szni, de van ami vonzz minket, és van ami nem. ennyi.

2011. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Mert a bunkó srác a nagymenő, nagypofájú, a Valaki! Csak a sok kiscsaj nem veszi észre, hogy milyen megalázó ilyen srác mellett lenni, hiszen Ő csak egy kellék lesz a srác tárházában a sok menő cuccai közt, sosem fogja a lányt magával egyenrangúnak tekinteni! És ha jön egy belevalóbb csaj, hát gondolkodás nélkül lecseréli az előzőt!

Egyébként, ha megnézzük az ilyen srácok mellett általában a butuska-de csinoska csajok vannak, és gyakran cserélődnek!

Tiniként még engem is vonzottak az ilyen srácok, most már lesza..om őket és nevetségesnek találom a viselkedésüket! A párom szeret engem, rendes, megértő! Igazi társ,és ilyenre vágyik szerintem minden NŐ!(kérdés az ki mikor jön erre rá?!)27/N

2011. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
jerk theory
2011. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

szamóca vagy kicsoda

komoly aggályokat vet fel amit írtál.gondolom valami olyasmit akarsz mondani hogy legyen talpraesett szükség szerint tökös gyerek,magabiztos meg mifene.

Namármost: itt ugye nem évtizedek óta ismerős emberkékről van szó hanem egyszerű emberkékről akik feltűnnek és vagy megtetszenek a lánynak vagy nem.Szerintem az okoskodó lányok mint te sem vagytok elég jó emberismerők.Mi alapján tudod te valakiről hetek vagy hónapok alatt eldönteni hogy megfelel az ilyen humánetológiai meg darwini fityfene kívánalmaidnak? Azért mert azt mondja magáról? Teszem azt leugat egy 6éves gyereket akkor már ő Mr.Belevaló srác?

Aki meg csendes halk nem ugat mittudomén be a pénztárnál ha sorban áll és valaki pepecsel akkor az már nyuszi?Lehet hogy fekete öves csak tud viselkedni.

Színház az egész világ.Nem ismeritek a szereplőket normálisan csak bebeszélitek magatoknak hogy "hű ez biztos ilyen hű ez meg nyilván olyan....mert csak"

2011. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 sztív2000 ***** válasza:
Ez a kérdés... Jocky leírta a helyes választ az első oldalon. Mit kell lovagolni már ezen? :S
2011. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 szamóca. ***** válasza:

nem erről van szó. nem a belevalóságról meg a menő dumáról szól ez az egész, ahogy nem is a bunkóságról.

ez teljesen állatias viselkedés, és semmi titkos nincs benne. a nőstény állat is tudja hogy ki a domináns hím: az aki önálló, aki nem hunyászkodik meg a többi hím előtt. és itt most mindegy hogy mire lenne képes (aka feketeöves csak titkolja) a lényeg hogy fel meri-e venni a szemkontaktust és ezzel vállalja-e a veszélyt - ha már metaforákban beszélünk. tudod ez olyan hogy mindegy hoyg a férfi meg tud-e védeni, a lényegh ogy megpróbálja-e :)

egyébként ez nem ilyen tettekben megnyilávnuló, legalábbis nem feltétlen. semmi kzöe hozzá hogy le tud-e ugatni egy 6 éves gyereket. ez egy attitűd, ami azt mutatja hogy erős, független emberről van szó: és ez az ami vonzó a nők számára, még ha nem is látszik ez meg tettekben.

te elkönyvelted hogy a bunkó pasikra bukunk, és én nem foglak meggyőzni. a nőknek NEM az kell hogy beugasson a sorban előtte pepecselő embernek. ez nem szimpatikus a nőknek. sajnos sokszor tényleg együtt jár a független és izgalmas férfi képével, de nem az a lényeg.


de nézd az egyszerűbb oldalát, egy másik általánosítással: a jófiúk általában unalmasak. tv-nézés, popcorn, forgatókönyv szex - ez hosszútávon kicsinál. az ilyenre csak barátként fognak a nők tekinteni, és nem azért mert odaadja a pulcsiját ha fázom, hanem mert ennyi az össz amit teljesít. de ez is csak általánosítás...

2011. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Szamóca!

Tudod, az lehet, hogy tenni tudja a fejét, plussz nagy a pofája, viszont lehet, hogy valaki, aki amúgy csendes, úgy pofánvágja egyszer, hogy félóra múlva szedik fel a padlóról. a legkeményebb, legbelevalóbb gyerekek sosem azok, akik állandóan verik magukat.

2011. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

meggyőzés oda vissza persze hogy nehéz

De azért amit lehetséges tisztázzunk!Most akkor ez egy attitüd ami lényegében vonzó a nőnek....namármost az ilyen típusú férfiak jelentős részére jellemző a bunkóság amit te is megerősítettél hozzátéve hogy persze nem a bunkóság a lényeg az csak amolyan "mellékesen hozzájön"

És akkor ugye ez az attitüd olyan vonzó hogy bőven korrigálja a bunkóságot ami önmagában visszataszító lenne.

Tehát: létezik egy imidzs amire tuti buktok csupán esetleges mellékhetása lehet amit úgy hívunk bunkóság???

2011. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 szamóca. ***** válasza:

ma 17:05

hát, nagyjából igen. tudom hogy értelmetlennek tűnik:D

igazából nem kompenzálja a bunkóságot (feltéve ha van, mert ez azért durva általánosítás, de induljunk ki ebből) csak egyszerűen... kb olyan ez, hogy hiába tudom én minden porcikámmal hogy ezzel a fiúval nekem nem lenne jó, egyzserűen ő vonzz. bármit cisnálok, ő kell, és nem tudom ésszel megváltoztatni ezt az érzést. mert ő a domináns hím, akitől utódot akarnék (ha állatos példával nézem). mert az ő génjei felelnek meg, nem pedig azé, aki csendesen rám aggatja a pulcsiját és szépen néz a bambi szemeivel de egyébként életimpotens (ami szintén általánosítás, de még mindig maradjuk ennél).

de egyébként ha félretesszük ezeket a stilizálásokat, azért nem mindig társul hozzá bunkóság. az emberek sokszor túl sokat várnak szerintem. én nem tekintem bunkóságnak ha nem rohan hozzám hogy kihuzza a fenekem alá a széket, ésatöbbi. nem tudom érted-e mit akarok ezzel mondani... szóval nem minden pasi bunkó akit sokan annak titulálnak, csak azért mert nem s*ggnyaló na. kb :)


ma 16:57

te olvasd el még egyzser amit írtam, mert nem értesz. ha az a bizonyos valaki képes lenne egyetlen egyszer úgy pofánvágni a másikat hogy összef*ssa magát, akkor valószínűleg meg van az az attitűdje ami a nők számára vonzó. és egyáltalán nem zárja ki egymást a kettő: a másik srác, aki egyfolytában verekszik ugyanúgy lehet egy senkinek nem kellő ember, mert mégsem olyan a viselkedése. nem az a lényeg hogy hány embert tud megverni.

2011. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Én pl. tökre bírom a kedves, okos, figyelmes, nem bunkó srácokat.Emellé csak legyen jó humora, szeressek vele lenni, és pl. nekem ennyi elég is.:D


14/l

2011. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!