Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy mai tini lánynak mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mai tini lánynak mennyire fontos, hogy egy partyarc barátja legyen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy részének fontos, a másiknak nem... itt majd kapod a millió választ h jajj nekem nem fontos az az igazság van ilyen is olyan is
2011. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelnek az ilyen "partyarcok". Nagy részül beképzelt és fűvel fával megcsalja a párját... ezeket a srácokat jobban érdekli a divat, mint az, hogy tanuljon is valamit.

De vannak kivételek!

És nem kell azt mondani, hogy befásult vagyok vagy egy kis stréber, aki az okostojásokat szereti.

Eljárok mindenféle bulikba, de onnan pasit felszedni sosem fogok!

2011. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bix ***** válasza:

a mai tinik jelentős részének az... aztán rájönnek hogy nem is erre van szükségük

de jobb ha előbb tombolják ki magukat, mintha 24-5 évesen házasság előtt jön rájuk hogy bszki nem is éltem még...

2011. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egyén függő.. Ha a csaj party arc biztos előnyben részesíti ha a pasi is. De ha a csaj,szeret túrázni,kirándulni,és az estéjét szívesebben töltené a legközelebbi a barátaival,nem hinném,hogy illene hozzá egy olyan pasi. Én az utóbbiba tartozok,és fontosak a közös élmények(kirándulások,utazások,kerti partyk ,stb),és a parti arcnál fontosabb hogy sportos legyen. :)
2011. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ja és legyen okos ez fontos :) a buta pasik kiábrándítóak
2011. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akiknek ez kell, nekik ez a "menő". (Meg ha már ő is kiteszi seggét, mellét, kacsaszáját, gondolom azt várják el a pasiktól, hogy legyenek partyarcok.)
2011. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó most itt nem kell lenézni mindenkit a party arcok között is vannak jó fejek és normálisak meg hülyék, ahogy az otthon ülők között is vannak jó fejek és normálisak meg begyepesedett káposzták akiket nem hív el senki!
2011. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én párom nem szeret partizni,hogy fontos-e h partyarc legyen? Nem,mert így nemugrik rá mindenféle ri*banc.
2011. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jekyll-fan ***** válasza:

nekem egyáltalán nem fontos, sőt, jobb is, ha nem az, de végülis az se zavarna, ha netalántán mégis az lenne, de tényleg egyáltalán nem fontos számomra

(15/L)

2011. júl. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!