Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen, REMÉNYTELENÜL...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen, REMÉNYTELENÜL odáig vagyok valakiért! Hogy tegyem, rajta túl magam?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 15:54
1 2
 1/13 Futurare ***** válasza:
100%

Lapát, vagy daruskocsi.


Idővel elmúlik. Járj közösségbe(ne fészbúkosba), sportolj, élj, miegymás.

2011. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
miért reménytelen?
2011. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Attól függ milyen idős vagy! Kiheverheted, de csak ha keresed az új kapcsolatokat.
2011. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy új kapcsolat segít.
2011. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
WoW-ozzál :D
2011. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
22 éves (lány) vagyok. Reménytelen, mert csak egyetemi bulikba találkoztuk és csak meg akar dugni. többször ráírtam, iwiwen,facebookon, de még csak azt se tudtam elérni, h találkozzunk. bulikba csókoloztunk. már 1,5 éve nem érdekel senki csak ö.
2011. ápr. 10. 16:14
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem 1,5 éve lett vége a kapcsolatomnak, de még mindig reménytelenül szeretem. K.rva sz@r érzés. Közben volt két kapcsolatom (feljebb írták,hogy ismerkedj, hogy valaki eltudja feledtetni veled) de egyik se kötött le. Fellángolás volt. Mindegyikbe őt kerestem.Szerintem addig nem kéne új kapcsi után nézni,míg ezt le nem zártad. Mert nem érdemli meg a másik sem, és te is csak megpróbálnád becsapni magad.
2011. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

16:42-es vagyok

Ja és ne pazarold az idődet olyanra, aki csak meg akar d.gni. Jobbat érdemelsz.

2011. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom, de képtelen vagyok túllépni rajta. én is pont azt csináltam, h belemenekültem egy kapcsolatba, mert öt láttam az illetőbe, de hamar rájöttem,h ez így 1ikönknek se jó. tényleg nemtudom,hogy verjem ki a fejemből. pedig tisztába vagyok vele, h csak egy álomkép után futok.
2011. ápr. 10. 16:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólásodnál már közel voltál a lényeghez. Egy álomkép. Ha meg is dugna, még rosszabb helyzetben lennél. Akkor elhinnéd, hogy szeret. Értsd meg, hogy neki csak egy dugni való pin@ vagy. Ha mégis ő kell neked, akkor egyet értesz vele.
2011. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!