Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak hogy elfelejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
2 hette szakitottam a baratommal 5 honapig voltunk egyutt es most erzem hogy minden osszedoll.Tudom hogy keves ido,de nagyon szerettem es o is engem.Minden mesenek indult,szuperul eggyeztunk...mind2en hittuk hogy egymasnak vagyunk teremtve.En 21L eves vagyok es o meg 19...Megismertem a szuleitt is,o is es nagyon szepen ment minden.Akarom mondani hogy annyira szerettem hogy bedoltem neki...es o volt az elso az eletembe..erzem hogy senki mast soha tobbe nem tudok szeretni,o az igazi.Egy ido utan kezdett hidegebben viselkedni es mondta hogy nem tudja ha mi egymasnak vagyunk teremtve,hogy o ketkedik..stb.Megtudtam hogy msn-en beszel a ex csajaval es masokkal is,de semmi kulonos csak epp beszelnek.Mondtam neki es azt mondta hogy miert nem bizok benne meg stb..de o adott ketelyre eselyt.Ra jottem hogy hazudott nekem egy aprosagba es utanna meg egy hazugsaggal takarta es nagyon merges lettem.Elmondtam neki mident ahogy van es o azt mondta hogy igy nem megy tovabb...hogy en hazugnak csinaljam,ketelykedjem benne ..es jobb ha most vege mint kesobb.Tudom hogy nagyon szeretett es tartott hozzam...es en is nagyon,de gondoltam ha megbeszeljuk ezeket a dolgokat jobb lesz..de o inkabb felhagyott mindennel.En kertem egy uj eselyt de o azt mondta hogy jobb ha vege.MIt tegyek?en gondolom hogy o meg remel egy uj eselyt a volt csajaval mert az is nemreg szakitott a pasival...Mit gondoltok?szabadulni akart tollem vagy?....nagyon szerettem es habar hazudott nekem vissza akarom...mert erzem hogy o az igazi...Kerlek adjatok tanacsokat,ki vagyok..es minden nap ra gondolok..1 hete nem beszeltem vele pedig mindketten online vagyunk..Hogy felejtsem el????:(((((
2011. ápr. 10. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is NEEEEEEE keresd. Kértél egy esélyt, nem adott. (Már ezt sem kellett volna kérni) KÖNYÖRGÖM ne alázkodj már meg, te vagy a lány.

Ha nem keress, akkor ennyi volt, ne foglalkozz vele.

Majd az idő segít, foglald el magad, keress dolgokat, amik lekötnek.

Engem is pár napja kirakott a pasim, hiányzik még, meg szeretem, de nem keresem, mert könyörgöm büszkeség is van a világon.

Ha 2 héten belül nem keres, akkor végleg vége.

El kell fogadnod a döntését.

2011. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom hogy a legjobb hogy nem keresem...de o sem fog keresni mert utoljara mikor beszeltunk mondtam hogy ez az utolso mikor beszelunk,tobbet nem irok neki es nem zavarom..en varom hogy o irjon de tudom hogy a buszkesege ezt nem engedi meg,de azert en sem szeretnem hogy irogassak neki ,a vegen meg azt gondolja hogy nem tudok nelkule(habar ugy van):P....o nagyon egy makacs tipus vagy mondhatom hogy az osszes ferfi olyan.Tudom hogy o is szenvedett es szenved meg hianyzom neki..akkor miert nem tesz semmit?vagy ammyira jol jatszana a szerepet?
2011. ápr. 10. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha el akarod felejteni, minden kommunikációt megszakítasz vele. Drasztikus megoldás, de hosszú távon így a könnyebb. Soha többet nem találkozol vele, soha többet nem beszélsz vele: sem telefonon, sem neten. Ne akarj róla tudni többet semmit.
2011. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!