Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy elfelejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, és azthiszem szerelmes lettem az egyik 24 éves lány ismerösömbe.Tettem már felé 'viccelődős' megjegyzéseket, de aztmondta hogy sok a kor különbség.Nagyon jó embert ismertem meg benne, és ez megtetszett.Hogy tudnám e téren kiverni a fejemből? Mert nem szeretném, hogy a barátságunk rovására menne! :(
2011. máj. 2. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát...sajnos nincs mit tenni...tényleg nagy a korkülönbség, és 18/L vagyok, de ha 24 lennék biztosan nem kezdenék ki egy 17 éves sráccal...gondolj bele: ha összejönnétek, ő valószínű, hogy már tervezi az életét, teljesen más jellegű/jellemű férfire van szüksége...

Azt mondtad jó embert ismertél meg benne, ez egy tök jó dolog...de jobb lenne ha csak barátok maradnátok..tudom ez nehéz és fájdalmas, de ha nem akarod elveszíteni akkor erőt kell venned magadon. Ismerkedj, randizz hátha találsz valakit, egy korodbeli lányt, akit még ennél is jobban tudsz majd szeretni, sokkal SOKKAL jobban.

Sok sikert! :*

2011. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi hogy leírtad a véleményedet.Elég nehéz lessz az biztos. :(
2011. máj. 2. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Idő kérdése! :)
2011. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!