Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig nagyon szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nagyon szeretem. Mit tegyek, h elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Tehát a barátommal 4,5 hónapig együtt voltunk,majd hírtelen szakított velem..Az utolsó pár napban alig írt sms-t és rákérdeztem,h mi a baj erre azt mondta,h már nem annyira szeret,mint az elején,nem tudja,h ez végleges-e vagy örökre szól és,h itt a nyár és élni akar,de azért maradjunk barátok,és ez már egy hónapja volt és azóta csak egyszer írt rám,én pedig nem akarok papucs lenni,h írjak neki..

Soha nem volt olyan,h nem engedtem el a barátaival buliba,vagy,h mondtam volna neki,h ne találkozzon a barátaival,hanem inkább velem legyen,tehán nem zártam el tőlük.A szakításunk után 5 napra egyik ,,barátnőmmel'' kavart,és totálisan elborult az agyam..Egy 7re rá megint azzal a lánnyal volt és én úgy gondoltam,h okos dolog lesz,ha én is kavarok valakivel,h féltékennyé tegyem és valóban az is lett,de nem nekem,hanem a barátjának mondta,h fájt neki..Ő tudja,h én nagyon szeretem és vissza akarom kapni,de fáj,hogy látom,h ez őt mennyire nem érdekli.A barátaim azt tanácsolják,h most én is éljem az életemet legyek akivel akarok és mosolyogjak,mert az fájni fog neki és azt mondják,h idővel minden jobb lesz..de én nem tudok rá várni..én most akarom őt!Lehet,hogy amig ő észhezkap már késő lesz és nekem már nem fog kelleni..Mit tegyek,h észre vegye magát? 17/L


2011. júl. 14. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmit. Semmi olyat ne tegyél, amit miatta tennél meg. Élj te is magadnak és hallgass a barátaidra. Ők okosat tanácsolnak.

/36L/

2011. júl. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én azt mondom, hogy hagyd a fenébe, nem ér annyit. Ha pár nap után egy másik csajjal volt képes kavarni, az azért szerintem sok mindent elárul az érzéseiről. Nehéz lesz elengedni, de hosszú távon csak magadnak teszel szívességet ha képes vagy megtenni. Ha meg valamilyen csoda folytán keresni fog a jövőben, akkor lesz időd gondolkozni rajta hogy mi legyen. ;)
2011. júl. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Huh..köszönöm nektek :)

De az a legrosszabb,h megszakad a szívem,ha mással kell látnom és úgy érzem,h ha mással vagyok,akkor megcsalom őt,miközben nem is vagyunk együtt,és nem akarom,h mindaz amit együtt átéltünk csak egy emlék maradjon..:/

A szakításunk előtt 5 nappal még írta,h nagyon szeret és,h fontos vagyok neki,és 4,5 hónapig azt szajkózta,hogy ő soha nem beszél a levegőbe és ezt fel is hoztam neki,de választ nem kaptam rá..:(

2011. júl. 14. 00:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, ő is csak beszélni tud. Be akar biztosítani magának. Most nem vagy jó neki annyira, majd ha szakított ezzel-azzal, majd-gondolja- visszamegy hozzád. 17 éves vagy. Annyi szép emlék áll még előtted, lesz még olyan fiú is, aki sokkal jobban fog szeretni és mindent képes lesz megtenni neked.
2011. júl. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Basszus mennyire aranyos vagy,h nem is ismersz és ilyen bátorító dolgokat mondasz nekem..máris jobb kedvem lett,és tudod mit igazad van és élni is fogom az életem,mint ahogy előtte éltem..legalább is megpróbálom ! :)
2011. júl. 14. 00:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Te meg bölcs vagy, hogy elfogadod a jóindulatú véleményt. Nem ismerlek, persze. De régen /36L vagyok/ én is jártam nem is egyszer ugyanilyen cipőben, tudom milyen.
2011. júl. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyit azért még hozzátennék, hogy kontrolláld magad. ne nézegesd a közösségi portálokon, szokj le erről. Eleinte nehéz. Közben keresel magadnak másik barátot, úgyis fogsz találni!
2011. júl. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal! Annyi szép és jó dologban lesz még részed más fiúval/férfival, és a barátaiddal,családoddal, hogy kár lenne tenned ezért az alakért... :) Hidd el, majd találsz olyat,aki megbecsül,tisztel és imád mindent benned, akkor majd azt mondod,hogy jééé én mégcsak most vagyok csak igazán szerelmes :) Ezt jegyezd meg!

Itt a nyár,legyél sokat a barátaiddal, bulizz,ismerkedj,sportolj,napozz,stb :)23n

2011. júl. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze,hogy hallgatok az idősebb/tapasztaltabb tanácsára..Végülis..ha te/maga márt átéled ezt akkor jobban kellene,h tudd,mit tegyek,bár egyik ember sem egyforma,nem mindenkinél funcionál ugyan úgy,de minden esetre megpróbálom megfogani a tanácsot,ha nem jár sikerrel taktikát váltok :D
2011. júl. 14. 00:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Felnőttes gondolkodásra vall! Sok sikert!
2011. júl. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!