Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú 2 év után megtudta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú 2 év után megtudta hogy szeretem és a válasza csak annyi volt hogy nem érdekli és ezt nem is ő mondta meg hanem az egyik haverja. Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Osztály társak vagyunk és 2 év szenvedés után meg tudta hogy szeretem és nem érdekelte:(El akarom valahogy felejteni de nem megy az életemet adnám érte úgy szeretem.Kérlek segítsetek!Mit tegyek?
2009. márc. 12. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj csak abba bele, mennyit szenvedtél eddig. 2 éved ment el azzal, hogy szerettél egy olyan férfit, akiért elmondásod alapján az életedet adtad volna. S végül elég bunkón közli a tényeket, ráadásul a havarja által. Szerintem ezt végig gondolod rájössz, hogy nem érdemes tovább, szívedben tartanod. Ha ő képes volt arra, hogy így tudd meg, nem érdemli meg azt, hogy szeresd. Próbálj meg tovább lépni. Sok sikert!

L20

2009. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és hát tényleg igazad van meg próbálom elfelejteni.
2009. márc. 12. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel! A fiúk általában nem szeretik kibeszélni az érzéseiket a haverjaik előtt. (Én sem.). Attól függetlenül lehet hogy tényleg nem érez irántad semmit, de az hogy ilyen bunkón válaszolt, csak azért van, mert a haverjának válaszolt.

Szóval ez még egyáltalán nem biztos hogy nem érdekled őt ;)


16/F

2009. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem is látszik rajta hogy tetszenék neki.Semmi jelet nem ad és amikor megtudta látszott rajta hogy tényleg nem érdekli.És kétszer is elmondta hogy nincs nála esélyem.
2009. márc. 12. 18:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ma tudtam meg hogy barátnője van:,(
2009. márc. 13. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez nyilvánvalóan egy bunkó seg.fej. És nem mondom, hogy minden pasi az, ki ne ábrándulj a másik nemből! Persze nem azért egy seg.fej mert kikosarazott, ez megesik mindenkivel, csak hogy így teszi... Hogy bunkón válaszol és ráadásul a haverjával üzen... Hogy nem mer eléd állni és még bunkó is... Felejtsd el őt, tényleg!

Amúgy ennél egy picivel jobb megoldás ha nem veszik figyelembe a lányt (De szerintem ez is szánalom)

Az igazi, rendes, normális, kedves és okos srác megmondja, hogy elnézést, de nem érzek irántad semmit és ezen sajnos nem tudok változtatni, bocsánat...

De hogy így mint EZ csinálta. Szánalom, de tényleg... Komolyan felejtsd el! Nem lesz könnyű, de mindenkinek sikerült már. Fedezd fel a hibáit (KÜLSŐN IS!- mert belülről már megtudtuk hogy közel nincs a tökéleteshez) próbálj ne ránézni, ne kerülj a közelébe, de ne mondj róla semmi rosszat, azon kívül hogy bunkó volt, mert azzal csak lesüllyedsz a szintjére! Szurkolok hogy sikerüljön!

2009. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat.
2009. márc. 13. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!