Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig nagyon szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nagyon szeretem. Mit tegyek, h elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Tehát a barátommal 4,5 hónapig együtt voltunk,majd hírtelen szakított velem..Az utolsó pár napban alig írt sms-t és rákérdeztem,h mi a baj erre azt mondta,h már nem annyira szeret,mint az elején,nem tudja,h ez végleges-e vagy örökre szól és,h itt a nyár és élni akar,de azért maradjunk barátok,és ez már egy hónapja volt és azóta csak egyszer írt rám,én pedig nem akarok papucs lenni,h írjak neki..

Soha nem volt olyan,h nem engedtem el a barátaival buliba,vagy,h mondtam volna neki,h ne találkozzon a barátaival,hanem inkább velem legyen,tehán nem zártam el tőlük.A szakításunk után 5 napra egyik ,,barátnőmmel'' kavart,és totálisan elborult az agyam..Egy 7re rá megint azzal a lánnyal volt és én úgy gondoltam,h okos dolog lesz,ha én is kavarok valakivel,h féltékennyé tegyem és valóban az is lett,de nem nekem,hanem a barátjának mondta,h fájt neki..Ő tudja,h én nagyon szeretem és vissza akarom kapni,de fáj,hogy látom,h ez őt mennyire nem érdekli.A barátaim azt tanácsolják,h most én is éljem az életemet legyek akivel akarok és mosolyogjak,mert az fájni fog neki és azt mondják,h idővel minden jobb lesz..de én nem tudok rá várni..én most akarom őt!Lehet,hogy amig ő észhezkap már késő lesz és nekem már nem fog kelleni..Mit tegyek,h észre vegye magát? 17/L


2011. júl. 14. 00:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

De különben az meg a másik,h szerintem a nőknek éretebb a gondolkodásuk mint a férfiaknak és egy 18 éves fiú az kb egy 15 éves fiú agyával ér fel..ezt nem lealacsonyításként mondom,hanem később érnek :P

2011. júl. 14. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!