Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy elfelejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
2 éve együtt vagyok párommal.Nagyon imádjuk egymást, soha eszembe nem jutna megcsalni vagy fájdalmat okozni neki. Előző kapcsolatom 7 hónapig tartott, de most úgy érzem vonzódom az exemhez :S Nem tudom mit tegyek, szeretném őt elfelejteni, véletlen se álljon a boldogságom útjába...
2010. febr. 28. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:
először is ne írd ki ide ezt kérdésnek, mert addig is rajta jár az eszed... szerintem ez csak fizikai vonzalom, ami előfordulhat minden kapcsoltban, velem is volt ilyen, igaz nem az exemmel... próbáld minél inkább elkerülni,a pároddal pedig dobjátok fel a kapcsolatotokat!
2010. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!