Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy elfelejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy elfelejtsem? 18/L

Figyelt kérdés
Sehogy sem sikerül, akármennyire is próbálom:( Nem rég azt hittem, hogy mással együtt lehetek, hogy végre elfelejtettem, de mindig eszembe jut és már feladom, örökre szeretni fogom:( Mihez kezdjek, hogy ne gondoljak rá ennyit és reménykedjek abban, hogy újra az enyém lesz? Ő azt mondta már nem szeret, de ő nem tudja mit akar. De én mindennél jobban szeretem őt. Mit csináljak?:(
2010. aug. 25. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld elkerülni őt és szakítsd meg vele a kapcsolatot. Eleinte borzasztóan fáj tudom, nemrég túlestem ezen. De ez beválik. Ja és legyél sokat emberekkel, barátokkal, sokat tud segíteni a vidámság, olyankor felejtsd el hogy ő él. Persze nem mondom, hogy semmit nem fogsz iránta érezni, én 4 hónap után azt mondom, hogy ha rá gondolok vagy dühöt érzek vagy eszembe jutnak az emlékek, de már nem sírok. Látni viszont még most is elég rossz, úgyhogy próbáld őt tényleg kerülni egy kicsit.
2010. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok,és szintén nem tudom hogy lehetne könnyebb,jó lenne ha elmúlna a szerelem amit iránta érzek,akkor nem szenvednék így.
2010. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Irhat még valaki aki hasonló helyzetben van vagy volt.

2010. aug. 25. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy én is mással jöttem utána össze szinte egyből, hátha vele boldogabb leszek. A pasi nagyon szeretett, én viszont úgy éreztem, hogy kihasználom, mert csak az exemre gondoltam. Majd az a pasi is szakított velem és talán az is kellett ahhoz, hogy annyira ne kelljen nekem a régi pasim. És mivel a másodikat nem szerettem annyira, ezért most azt tudom mondani, hogy jó egyedül lenni és nem kell egyik sem. De nem javaslom ezt az "összejövök egy másikkal csakazért, hogy az exet felejtsem" dolgot.
2010. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, én se nagyon akarom ezt. Inkább leszek most egyedül egy ideig, ha csak nem jön valaki akit megszeretek.
2010. aug. 26. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!