Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy elfelejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

2,5 évig volt távkapcsolatom. Igazából csak 1 év 8 hónap volt, 3 hetente találkoztunk és az összes szünetben együtt voltunk, aztán elhagyott egy másik lány miatt, amikor pár hét után a lánynak még sem kellett visszafogadtam mert nagyon szerettem. Azután pont jött a nyári szünet és 1,5 hónapot náluk töltöttem a nyárból. Nagyon jól éreztem magam, most hogy ismét itt a nyár mindenről az akkori emlékek jutnak eszembe. Nyártól februárig 3-szor találkoztunk,abból az őszi és a téli szünetet együtt töltöttük. Februárban ugyan arra a főiskolára jelenkezett ahova én, aztán közös ismerőseink elmondták hogy a hátam mögött össze akart jönni egy csajjal. Észre is vettem rajta hogy furcsán viselkedett meg nem akart találkozni velem aztán hirtelen mindenképp el akart jönni. Ezután tudtam meg hogy miért volt ez. A főiskolába nem hiszem hogy fel fogják venni mert ismerősöktől hallottam hogy nem tanult a szóbelire szinte semmit meg az írásbelije is rossz lett.

Tudom hogy mekkora szemét de valahogy nem tudom elfelejteni. Most össze akar velem jönni egy srác,néha úgy érzem hogy a volt pasim már egyáltalán nem érdekel aztán rámjön ez az érzés hogy nem tudok nélküle élni, és sajnos az utóbbi érzés sokkal gyakrabban jön rám. Már azon vagyok hogy írok neki egy levelet Facebookon vagy e-mailen. Tudom hogy nem kéne de nem bírom már visszatartani magam nagyon hiányzik,de még sem akarok vele lenni mert tudom mekkora szemét. Ő volt az "első nagy szerelmem". Mit tudnék csinálni hogy elfelejtsem és tovább tudjak lépni végre? Ti hogyan tudtatok tovább lépni az első nagy szerelmetek után? Én néha úgy érzem ő volt a nagy Ő, és senki mást nem fogok tudni úgy szeretni mint őt. Kérlek segítsetek!

18/L


2011. jún. 19. 18:01
 1/4 WhiteLabel ***** válasza:

verd a fejed a falba.

Ez hülyeség, fiatal vagy majd találsz mást.

2011. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem semmiképp se vedd fel vele a kapcsolatot. Elhiszem, hogy agyon szeretnéd meg minden...de nem érdemli meg. Ne adj neki több esélyt... ne engedd, hogy újra átverjen. Legyél sokat a barátaiddal, szabad levegőn, sportolj, ismerkedjél. Ilyesmik. Nehéz lesz elfelejteni. Ennyi idő nem tűnik el csak úgy... de azért menni fog.

Kitartás :)

2011. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál! Nem szeretném felvenni vele a kapcsolatot de most hogy ismerkedni próbáltam egyre gyakrabban jut ő az eszembe. Mindig az jut eszembe hogy vele mit hogy csináltam, ha bezsélek egy sráccal akkor hogy ő erre meg arra hogyan reagált volna. Tudom hogy még fiatal vagyok és majd találok mást oké. de akkor is túl kéne lépnem rajta valahogy hogy találjak mást.
2011. jún. 19. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Az idő mindent helyrehoz:D

egy másféléves kapcsolaton vagyok túl, mi együtt éltünk.

folyamatosan megcsalt...stb; és másfél év után mentünk szét.ezután megakartam halni (persze csak képletesen) nem ittam, nem ettem, mindenkivel lefeküdtem, pasiztam, ittam.

Aztán kis idő elteltével, a nagy pasizásban, ráakadtam egy nagyon jófej srácra; akihez az elején nem is vonzódtam különösebben, de most már 5 hónapja járunk, és nagyon szeretem:)Nevetségesnek tartom , magam, ha visszanézek az időben.Most is szeretem a pasit valamennyire, mint ember.de tudom, h sza*t sem érdemel, és továbbléptem:) És sokkal boldogabb vagyok:)

Hidd el, tudom miről beszélek!

Nyugodtan menj és randiz; nem baj ha ő jut eszedbe.egy idő után az újabb pasi átveszi a szerepet, és ha ő jó neked, bele fogsz szeretni:)Sok sikert

2011. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!