Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek le róla vagy se?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok... Úgymond beleszerettem egy 19 éves fiúba aki elég problémás. Két éves kapcsolatból szakítottak vele pár hónapja és épp az akkor most kiélem magam szakaszban van. Nagyon jóban vagyunk de rajtam kívül van más is. Nem tudom mit kezdjek ezzel tényleg nagyon megértő és türelmes vagyok de nem akarom magamat is megalázni. Egy lány állandóan küldi az üzenőfalára hogy akkor ma találkozunk? <3 a válasz jaj hát persze <3... Velem is randizott már többször el is vette az első csókom... Rossz ez így, mit csináljak ? Keressek mást vagy küzdjek még érte?
2011. ápr. 8. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Tarthatod a kapcsolatot, de ne engedj túl sokat neki sem, de az érzelmeidnek sem. Ha komolyra fordul a dolog, részéről is, nyertél, ha nem, ki tudsz hátrálni. Az esélyt azért megadhatod. Csak óvatosan.
2011. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen... Az a baj, hogy én érzem hogy függök tőle. Még sosem volt komolyabb kapcsolatom (vagy egyáltalán kapcsolatom)

és minden apró lehetőségbe belekapaszkodom. Jó lenne ha jönne már valaki aki tényleg megbecsül.

2011. ápr. 8. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!