Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit gondoljak róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit gondoljak róla?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy holnap lesz egy buli ahova a barátnőm menni fog, és a probléma az hogy engem nem hívott el sőt nem is említette hogy bulizni megy. Ezt a barátnőjétől tudtam meg. Nagyon megbántott engem ez a dolog mert eddig mindig elhívott valahova. Persze hazudott is nekem, mert azt mondta hogy a szüleivel utazik ki vidékre, pedig többen is tudják hogy buliba megy, és csak nekem nem szólt :( Nem tudom hogy most mit gondoljak, nem voltak veszekedéseink meg semmi egyéb konfliktusok amiért haragudnia kéne.
2011. szept. 8. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
egyszerűen megunt és megcsalt... minden 3. emberrel megtörténik... sajnálom. keress másikat.
2011. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellemes ügy, de igaza van az első válaszolónak.
2011. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mer gyenge elmodani hogy már nem olyan mint régen
2011. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
egyszer a tesóm is eljátszotta ezt a pasijával! nem azért mert nem szereti csak egy kicsit "egyedül akart lenni" vagyis inkább nélküle és abarátaival akart bulizni! ott voltam én is természetesen nem csalta meg! a barátja utána kérdőre volta! megmondta neki hogy csalódott benne amiért hazudott mert ezt meg lehet mondani ha néha nélküle akar valahova menni! mond meg neki te is! beszéljétek meg! tesómat azóta már eljegyezte a barátja úgyhogy nem hiszem feltétlenül csak arról lehet szó hogy megunt vagy le akar cserélni... -.-"
2011. szept. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de keress másik lányt, előttem elmondták, hogy miért is.
2011. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Ma délután még rátelefonálok csakúgy kíváncsiságból, és meg említem neki hogy mégis mi ez a nagy titkolózás. Ha nélkülem akar lenni egy kicsit azt megértem, volt már ilyen amit előtte megbeszéltünk. Lehet hogy mégis van valaki más a háttérben akivel megcsalni készül... Na mindegy, köszönöm hogy írtatok!
2011. szept. 9. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!