Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Burkoltan célzás arra h meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Burkoltan célzás arra h meg fog csalni, vagy mégis mire kéne gondoljak?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk a barátommal,csak 7végén találkozunk. Tegnap msn-n beszéltünk és mondta h megy inni a haverokkal,mert az egyiknek névnapja van és meg kell ünnepelni. Mondtam h érezze jól magát,ő megkérdezte h én mit fogok csinálni. Mondom tv-zek és h azért az ő programja sokkal jobban hagzik mint az enyém. De ekkor lefagyott az msn-n,és mikor sikerült visszalépnem már nem volt fenn barátom,de láttam h még irta azt h: " szeretem ha sexel végződik egy ilyen éjszaka :) "

Most akkor meg fog csalni,vagy már meg is csalt?

Te mit reagálnál a helyemben? Csak este tudunk beszélni,és fogalmam sincs h erre mit mondjak. Egyébként 2 hónapja vagyunk együtt.

17/L,22F


2010. okt. 5. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
A távkapcsolat hülyeség.
2010. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, nem kell rosszra gondolnod...

Én, saját magamból kiindulva, ezt leginkább egy bóknak szánnám a partnerem felé, jelezve, hogy hiányzik nekem...


Ha szereted őt, akkor szorítok, hogy hasonló legyen a barátod gondolkodása is.

2010. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

egyszerübb lett volna ha azt irja h jó lenne ha te is lennél vagy vmi....


Idegesít h ezt írta

2010. okt. 5. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:

meg mernék rá esküdni, hogy csak heccelni akart téged

mivel azt írtad neki, érezze jól magát és nem voltál féltékeny

a pasik a féltékenységből is látják, hogy fontosak egy nőnek

és ezért egy kicsit fel akart téged kavarni, hogy féltékeny legyél :)

MARADJ HIDEG, és azzal a markodban tartod!

2010. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát mégse állhattam neki hisztizni h ne menjen el,nem?

Tekintve azt is több mint 200Km választ el tőle,és ha elmegy-ha nem én ugyse tudom meg

2010. okt. 5. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:

persze!

épp azt írtam, hogy tökéletesen csináltál mindent!

maradjon is így, ne hagyd magad heccelni

2010. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te leírtad, hogy az ő programja jobbnak tűnik. Lehet, úgy értette, hogy igazán akkor lenne jó, ha szex lenne a vége, veled. Én nem gondolnék rosszra. Sok boldogságot nektek! 23N
2010. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rozika10 ***** válasza:
Én se gondolnék rosszra lehet csak az üzi felét kaptad meg!Ne parázz csak kérdezz rá!!!Jó szerelmezést!!
2010. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!