Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak velem van ez? Nagyon nagy baj? :/ bővebben lent.

Figyelt kérdés

A barátnőmmel, lassan 10 hónapja együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást. Én oda vagyok érte teljesen bele vagyok bolondulva. Viszont épp ezért féltékeny vagyok és nagyon féltem meg minden. Bárkivel beszélget megkérdezem, hogy kivel miért mit beszélget. Meg mindenilyesmi. Nagyon nagyon szeretem és nem szeretném sohase elveszíteni, szerintetitek zavarhatja őt hogy mindig mindenről megkérdezem mit tesz hova megy miért megy oda miért csinálja stb.

Nagyon szeretem és nem akarom soha elveszíteni, lehet hogy ezzel elüldözöm magam mellől? :/// nagyon jó lenne ha értelmes válaszokat adnátok, mert ez komoly, és fontos. Előre is köszönöm


2011. ápr. 6. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a normális, hogy mindent tudni akarsz róla. Én is ilyen vagyok és a párom is ilyen. :)
2011. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ezt kérdezd meg és beszéld meg vele. ha szeret megérti..
2011. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Féltékenykedni szabad, de ne vidd túlzásba.Nagyon sok ember nem szereti azt, ha állandóan faggatják..Ha nagyon szeret Téged, akkor nem fog sem megcsalni, sem elhagyni.Viszont ha nem szeret, akkor valamelyik úgy is bekövetkezhet..
2011. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

ez a dolog nagyon jól esik egy ideig az embernek mert bizonyítod vele hogy szereted,ám egy 2-3 hónap elteltével idegesítő lehet ami azt vonja maga után hogy elüldözöd magad mellől.ne vidd túlzásba!

2011. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen a válaszokat.

Viszont az a gond, hogyha nem tudom h hova megy vagy h mit csinál beszél, akkor ilyen furcsa érzésem lenne és félek h valami baj lesz. Nem feltétlenül megcsalás szempontjából. Hanem h valami baja eshet. Amúgy megbízom benne és tudom hogy szerintem 10 hónapot nem dobna el csak úgy főleg hogyha szeret is :)

Csak ezzel az érzéssel nagyon nehéz megbirkozni.

2011. ápr. 6. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd el ezeket neki is. Ha 10 hónapja együtt vagytok, akkor szeret, és megérti. És vagy segít, hogy leküzdd ezt az érzést, vagy pedig megtanulja tolerálni. Szerintem ezt csak ő tudhatja, hogy mennyire zavarja, mi itt csak átlagot tudunk mondani.
2011. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!