Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik velem? Elmúlt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Elmúlt a nagy láv?

Figyelt kérdés

2,5 éve együtt vagyunk már, sok-sok hullámvölggyel, szakítással és újrakezdéssel teletűzdelt távkapcsolat. Ez egy bonyolult rész, de megoldható, úgyhogy kérem ne keverjük bele a jelenlegi problémámba.

Az utóbbi napokban egyszerűen nem tud érdekelni mi van velünk. Ha beszélünk rossz kedvem van nagyon és szeretnék magam lenni, hogy azt csináljak, amit akarok. Ha viszont nem beszélünk eszméletesen hiányzik és azonnal beszélni szeretnék vele, hogy elmondjam neki, ne haragudjon amiért ilyen vagyok és tényleg nagyon szeretem. De amint megint beszélünk kezdődik elölről és megint nem érdekel..


Félek, hogy kihunyt a tűz.. Nem akarom bántani :(


2010. nov. 4. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert pontosan ilyen cipőben járok
2010. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az van amire gondolsz..sztem sajnos kialszik a láng..:/
2010. nov. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk is ezvan...:S várom h mikor ír vagy keres de hiába mert akkor is alig beszélünk
2010. nov. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hú hát elhiszem, hogy meg vagy/ meg vagytok rémülve.. Biztos nagyon rossz érzés lehet. Szeritnem próbáld meg azt, hogy ameddig nem találkoztok, ne is beszéljetek.

vagyis én azt csinálnám. hogy pl ha úgy van,hogy egy hétig nem találkozunk, akkor nem is beszélek vele. aztán hátha jobb lesz. vagy már lehet nicns érteme. nemtudom. bocsi hogy itt hablatyolok össze vissza nem tudtam értelmes tanácsot adni.

19L

2010. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ez a szerelem kihülésének az egyik jele Ez a kapcsolat már lassan nem szerelmen hanam csak szeretet vagy a meg nem akarlak bántani hogy elhaggyalak.Sokszor atz érzi az ember hogy nem tudna vele de nélküle se élni. Ilyenkor mindig jó ha van egy kis távolság néha a két fél között hogy a kapcsolat ne vesszen kárba. Mert ha mindig együtt vagy vele csak veszekedés unalom a vége mindig kell az életbe egy kis izgalom szabadon szeretni. Persze jó értelembe mindig lepjétek meg egymást egy kis aprósággal apró örömök a legjobbak.
2010. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A boldogság unalmas, amit már megszereztél, az már annyira nem érdekes...ilyen és ehhez hasonló közhelyeket sorolhatnék még.


Mindig vannak hullámvölgyek, hosszú távon főleg.

Egyrészt próbálj meg ne annyit filózni, mert az ront a helyzeten. Próbálj meg tenni valamit, változatosabb programok, valami újdonság, stb...


A hogyan tovább?-ra a választ a szíved és az eszed együtt szüli majd meg. Rohanni nem érdekes, az első zavar esetén mindent eldobni, szintén nem. Ha hiányzik, rossz nélküle, akkor tuti, hogy nem semleges a számodra.

2010. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hát nekem nagyba befolyásolta eza dolog amit leírtál, hogy vége lett a kapcsolatomnak.
2010. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia


pont 2 és fél éve vagyok a párommal és pont távkapcsolatban. nemrég volt nálunk az első igazi hullámvölgy és azért mert énis hasonlót éreztem.ezt megtűzdelte az h egy másik vki elkezdett irántam érdeklődni. de aztán amikor személyesen leültem a párommal, akkor észrevette hogy mi a helyzet, hogy nem foglalkozott velem eleget, hogy ha ő nem csinál valamit akkor lesz más aki ezer dolgot megtenne értem..és elkezdett újra udvarolni, levenni a lábamról...mindent megbeszéltünk, elmondtam neki h mi a bajom, ő is h neki mi, és mi rendbehoztuk. mondjuk nálunk a tűz résszel (szenvedély ) soha nem volt probléma:S


találkozzatok személyesen, csakúgy tudsz döntést hozni!

21 L

2010. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!