Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért történik ez? A 9honapos...

Miért történik ez? A 9honapos kisfim már harmadszor bukja ki szinte az összes főzeléket az elmúlt két hétben amit megevett.

Figyelt kérdés
Szerencsére mindent szeret,de egyébként mind3 esetben más fajta főzelék volt.Kb.180-220g-ot eszik ált.Lehet hogy az etetési mód a probléma,pihenőszékben etetem még,ami 9kg-ig terhelhető,ő pedig 8800g,és eléggé hátradől már,és amikor felemelem belőle az evés végén, akkor történik a probléma.
2010. ápr. 9. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Ekkora babát már ülve kell etetni!Lehet ez is a probléma.Mért nem etető székben eszik?
2010. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még nem tud ülni egyedül?Azért eteted a pihenőben?Esteleg nem tudod feljebb állítani a szék támláját?Vagy nincs dönthetős etetőszéketek amin nem dőlne annyira hátra a baba?
2010. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom,szoktatom az etetőszékhez kevés sikerrel mert sir benne, valószinű hogy fél.Ölben pedig nem tudom megetetni mert egy izgága sajtkukac.
2010. ápr. 9. 22:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd bele az etetőbe akkor is ha nem etetés idő van és adj neki játékot hátha így megszereti:)!
2010. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És ha próbálnád evés közben olykor megbüfiztetni?Hadd ülepedjen a kaja, és legyen hely a többinek.Akkor meg sírás lesz a vége, hogy félbeszakad az evés?
2010. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Itatni szoktad esetleg közben?

Szintén 9 hós a kisfiam, és legalább 3x szokott inni evés közben. Persze csak vizet szoktam adni neki, mert a gyümilevek elveszik az étvágyát!

2010. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mindenkeppen szoktasd ra az etetoszekre
2010. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Valoszinű hogy sirna,sokat lett büfiztetve a hasfájos időszakban,és akkor is, és most is, ha valamiért megszakitom a szopit türelmetlenül sir.Megprobálom a játékokkal beszoktani az etetőbe,igazad lehet,remélem sikerül,és megoldodik a helyzet.Ha nem akkor nem a pihiszék a gond.
2010. ápr. 9. 22:44
 9/13 A kérdező kommentje:
A viztől ,teátol fintorog nem kell neki kb. pont miota hozzátáplálunk,pedig elötte kis törpe "vizműtelep"volt
2010. ápr. 9. 22:51
 10/13 anonim ***** válasza:
csak azert mert sir a gyerek meg nem kell nem raszoktatni a helyes dolgokra. par nap, es hozzaszokik az etetoszekhez. nem csak szeretni kell, hanem nevelni is
2010. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!