Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az én barátom is ilyen lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én barátom is ilyen lesz majd, nem fog megváltozni?

Figyelt kérdés

Írtak ki itt ezen az oldalon egy kérdést (és bocsi a kérdezőnek hogy bemásolom):


"A férjem állandóan a hobbijával foglalkozik. Ez normális?

A férjemnek van egy hobbija. Amikor hazaér a munkából, már megy is ki a műhelybe és motort bütyköl. Ha véletlenül bejön, akkor a számítógép előtt ül és motoros oldalakat vagy fórumokat néz. Hozzám nem is szól, a gyerekekkel is keveset foglalkozik. Vacsora után is még vagy a műhelyben szerel, vagy számítógépezik, este 10-ig. Utána a TV előtt bambul, majd lefekszik. Nehéz így."


Ebből a kérdésből ráismertem a barátomra. Ő még csak 22 éves, én 18, de ez a leírás tisztára jellemző rá, persze mi nem vagyunk házasok, nincs gyerekünk. 2,5 éve vagyunk együtt, és a kapcsolat elején még én voltam az első, de most már átvette a helyem az autószerelés. De hiszen "neki ez az álma, imádja". Ha együtt vagyunk, akkor netezik, autós oldalakat néz, közben beszélgetünk, de nem az igazi. Nekem nincs hobbim, de ha bárhova hívom, ő fáradt, stb, én viszont mindig elmegyek vele autós meg motoros rendezvényekre. Erre nem fáradt. Volt, hogy mentünk olyan helyre, ahova én szerettem volna, de láthatóan unta. Csak az autók foglalkoztatják. Voltunk kettesben nyaralni, akkor tök kedves volt, végig velem foglalkozott, de a hétköznapokban miért nem tud? Tudom, hogy ezt nekem kéne tudnom, és nekem kéne annyira ismernem hogy tudjam a választ, de mégsem tudom: meg fog ez változni valaha is?


2011. ápr. 5. 14:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

mi nyaralni se megyünk sose, mondjuk én nem is szoktam, nincs gyerekünk se még, pedig én szeretnék, ő még nem, de lehet nem is lehet babám olyan könnyen,

sőtk özös képünk se nagyon van, pedig jólesne

2011. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!