Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért csak addig érdekel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csak addig érdekel egy lány még fel nem szedem? 18/F

Figyelt kérdés
hali na szóval tételezzük fel van egy lány aki nagyon bejön és kell nekem ... na de ahogy felszedem egyszerűen mintha kiábrándulnék belőle legyen ez szórakozóhelyen vagy csak átlagosan megismert nem vonzódok már hozzá.. de mért ?? :S
2011. ápr. 3. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert még nem találtad meg az igazit.
2011. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert még nem szereted mikor felszeded. ha már érzed hogy bele wagy eswe akkor jöjj wele össze
2011. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne csak " vadaszni" akarj, csak akkor szedd fel, ha ugy erzed, megfogott benne valami, ami miatt erdekes szamodra. A "kell nekem", elegge skalpvadasznak hangzik, ha nem igy ugy gondoltad. Ha felszeded es o erezne valamit irantad, utana pedig dobod, mert mar nem erdekes, nem uj...ebbe belegondoltal? Szerintem tul egyszeruen megy neked ez a "felszedes". Ha valaki ugy igazan megdolgoztatna, akkor ertekesebb lenne szamodra. Ha az igazit megismered, nem fogod dobni, ket kezzel fogsz kapaszkodni utana. Meg raersz, ott a fosuli, mint tokeletes "vadaszmezo".
2011. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a pasikkal van ez.addig érdekelnek amig nem tudom hogy mit akarnak,tetszem e nekik.aztán amikor mondogatják hogy nagyon tetszem nekik,bókolnak,akkor már nem érdekes. utálom,de ez van. olyan lány kell neked,aki kihívás marad szerintem.
2011. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a 15.11 esnek igaza lehet.

Ti ketten jól passzolnátok.

2011. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15:11 egy cipőben járunk.. én is ilyen vagyok a pasikkal :\ ahogy lenne valami komolyabb, már nem érdekel. nagyon utálom-.-"
2011. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

az nyugtat legalább nem csak én vagyok ilyen.. utálom ezt magamba nem tom mér vagyok ilyen amilyen de hát ez van sprite .. -.-

2011. ápr. 3. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!