Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rövid történetem arról szól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Citromkarika kérdése:

Rövid történetem arról szól hogy hogy sikerült a barátnőm lány tesójának behálóznia . Olvasd tovább ha érdekel?

Figyelt kérdés
Akit nem érdekel gtfo Azt hittem hogy velem ilyen nem fog megtörténni soha, elég luzer palinak tartom magam de ahogy betöltöttem a 20at valami megváltozott nem tudom mi de egy részben jó egy részben pedig nagyon nagyon rossz?A probléma elején kezdeném, , , a legjobb haverom össze jött egy csajjal a suliban akivel 3 hónap után szakított, a csaj persze fel keresett engem és azt kérte segítsek vissza szerezni a paliját (mármint a haveromat), azt mondtam miért ne, mert a haverom is elég szarul volt utána meg a csaj is . (megemlítem a csaj 18 éves) elbeszélgettünk msnen, és kiderült hogy van egy húga (16 éves) persze úgy voltam vele hogy Anett is elég jól néz ki akkor a húga se lehet rossz nő, elkértem az msn címét és felvettem, elbeszélgettünk kiderült csomó minden közös bennünk ( az is hogy szűz voltam igen kimondom 20 évesen szűz, a szaros csajt nem basztam meg ha értitek, , , azért oda gusztus kellett volna . ) aztán persze haverom vissza ment a volt barátnőjéhez és megint boldog lett (Anett előttihez). Anett ott maradt egyedül a suliban fel jártam hozzá vigasztalni, közben jártam tesójához is és nem tudom, , , mind két nő nagyon bejött az egyiknek az ártatlansága a tisztasága tetszett ( húgának) Anettban pedig az hogy mindig tudtunk beszélni valamiről és mégis csak ő van közelebb hozzám korilag, , , és kiderült hogy szerelmes lett belém, , , de a húgával már a 3. randin is túl estünk addigra és éreztem hogy nagyon szeret de nem mert még semmi olyanba bele bonyolódni . aztán a probléma múlthét pénteken kezdődött . Felmentem hozzájuk persze úgy hogy Anettot kísértem fel, a liftben meg akart csókolni nagyon, de ellen álltam . Azt mondta hogy nem érdekli a köcsög haverom meg senki csak én . De én azt mondtam neki hogy csak azért mondja ezt mert egyedül van és az szar érzés meg hogy most jött ki egy kapcsolatból lenyugodott, ott töltöttem a hétvégét a tesójával láttam rajta hogy rendesen szenved . Aztán ma megkért hogy kísérjem el a plázába mert beszélni akar velem, , , elmentünk megkajáztunk (bigmac meg cola) aztán kérdeztem hogy mit érez és hogy az igazat mondja, elkezdett a volt palijáról beszélni aztán rákérdeztem hogy kettőnkről mit érez és azt mondta hogy szerelmes belém, , , meg akart csókolni de nem hagytam neki, , aztán besértődött, nem akartam így lezárni haza kísértem, persze egy szót nem szolt hozzám aztán oda értünk az ajtójuk elé és azt kérte menjek fel vele a lakásukig megint be a liftbe de a 9. helyett a 10. -et nyomta "véletlenül", a 10. -en még egyszer megbeszéltük hogy hogy is állunk, sírt a vállamon és megcsókolt, aztán . Vissza csókoltam, , , és kimentünk a tetőre (én hülye ötletem volt . ) és bámm elbasztam az életem . Olyan jó volt vele :/ de tesóját úgy sajnálom . Meg én nem ilyen vagyok , nem tudom mi volt ez az egész 5 órán keresztül könyörgött nekem egy nő, hogy csókoljam meg . és a végén feladtam ( és nem tudtam ellen állni neki utána, egyre jobban bűnbe estünk, , szájra-puszi, nyelves csók, tiltott helyek tapizása farmerba nyúlás, ) most úgy érzem hogy nincs lelkem és hogy a saját szabályaimat sem tudom betartani . ( haver barátnőjével soha, még ha volt barátnő akkor se, meg hogy sose csalom meg a barátnőmet, főleg nem a tesójával) most benyomtam fél liter pálinkát meg bevettem 2 xanaxot :/ miért voltam ilyen gyenge, , , basszus, , , talán a holnap reggel már nem okoz problémát nekem , , , de vajon melyikük sírna jobban a temetésemen :/ akivel a rendes úton haladtam, vagy amelyikkel vak vágányra tévedtem? :S
2011. máj. 18. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el.
2011. máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lol
2011. máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hülye vagy, túlspilázod a dolgot. Hibáztál, mindenkivel előfordul. De tényleg. Válassz a két lány közül, és légy őszinte, mindenképpen szarul jössz ki a dologból, de ezek a helyzetek ilyenek.. bele kell törődni.

Én így tennék, de a te életed, neked kell meghoznod minden döntésed!

2011. máj. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát alapból elég szarul jött ki a helyzet hogy két testvér közé álltál :S tanácsot nem tudok osztogatni, csak annyi h itt nem áll meg az élet, ha rosszul vagy hívj orvost :S amúgy nem vagy normális a pálinka-gyógyszer kombóval :S szegény lányok egy életre megutálhatják egymást miattad
2011. máj. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hallod figyelj már!Semmi baj nincsen.20 éves vagy mit akarsz????

Örülj,hogy Anettel olyan isteni volt az a pár óra,meg minden.A hugával úgysem tudsz mit tenni,csak sajnálni.Tényleg előfordul,hogy az ember hibázik.

Járj Anettel,és akkor boldog lehetnél már végre!Megérdemled te is a boldogságot.A hugának meg nyíltan meg kell mondani,h ő még túl fiatal hozzád,és Anett az igazi és ne haragudjon.Ennyi:)

24N.

2011. máj. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sztem kamu az egész sztori, DE ha nem, akkor nagyon szánalmas vagy. Két lánnyal szórakoztál, és még téged kéne sajnálni?! Ha van eszük egyik se menne el a temetésedre... Egyébként Anett egy kis kur.. lehet, ha a saját hugát képes így hátba szúrni, te meg tuti nem szereted a hugát, hagyd is békén, mert csak elrontod őt is. És TELJESEN biztos, hogy csak azért kellenél Anettnak, hogy húzza a haverod, gondolkozz már ésszerűen...mi fájhatna a legjobban a haverodnak? Ha te árulod el...ezt akarja Anett elérni! Plusz, nehogy már ÉPP ő legyen egyedül?! Ha nincs ló, persze hogy jó vagy te is...ha annyira kellettél volna neki, nem pont téged kért volna meg, hogy segíts neki. Én se olyan valakit kérnék meg, aki bejön...hanem rányomulnék, ha annyira kell. És ha már az elején nem érzett téged vonzónak akkor tökre mindegy az egész...ANNYIRA egyértelmű!!! De most már úgyis te szívod meg: 1. Anettal maradsz, a huga utál, Anett idővel átbasz, 2. a hugával maradsz, nem bírja a lelked és vége annak is, 3. elmondod a hugának, aki még ha meg is bocsájt, sosem bízik majd se benned, se a nővérében, és belegajdul ha megtudja, hogy bárhol is voltatok együtt, haza se akar majd vinni, nehogy egy óvatlan pillanatban csinálj valamit megint...és tádám, megint vége! Máskor a kezed helyett előbb az eszed járjon!


De amúgy meg kamu a sztori

2011. máj. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha jól olvastam,akkor az egyiket sem dugtad meg.

Dugd meg mind a kettőt és utána siránkozz,addig semmi okod rá.

2011. máj. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a szaros csajt nem basztam meg ha értitek, , , azért oda gusztus kellett volna . - idáig olvastam.


Igazad van, te egy igazi lúzer vagy. szánalmas.

2011. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!