Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogyha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy lány nem érdekel, és csak úgy elbeszélgetek vele, akkor belém szeret, de ha van egy lány, akivel össze szeretnék jönni, az soha nem szeret belém?

Figyelt kérdés
Enyhén szólva zavaró.
2010. dec. 8. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emberi természet sajátja, hogy sokszor azt szeretnénk megkapni, ami elérhetetlen számunkra. Vágyódunk az ismeretlen és a kiismerhetetlen után. Talán azoknak a lányoknak, akik neked bejönnek az kell, hogy kicsit titokzatosabb legyél. Mondhatod most azt, hogy ez trükközés, és van is benne valami. Szóval megteheted aszt is, hogy kivárod azt a lányt, akinek a Te kendőzetlen valód kell.
2010. dec. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek nem tudom milyen vagy kinézetre.. Lehet kicsit magasra raktad a lécet és a szebb lányok tetszenek, akiknek viszont egy helyesebb srác kell. Akik meg beléd esnek azok meg lehet nem olyan szépek és nekik te egy álom pasi lennél:D persze ez csak külső tulajdonság. a belsőt már elmondta az előttem szólo:)
2010. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam meg úgy van, hogyha egy lánnyal naponta órákat, akkor mindig belémszeret. Pedig kinézetre nem vagyok egy "álompasi"
2010. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Máris a kezedben van a megoldás: színlelj közönyt. Ha meg akarsz szabadulni egy lánytól, képzeld egy szerelmedet a helyébe, amikor beszélgettek.
2010. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!