Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az hogy nem érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy nem érdekel a lány? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

van 1 lány(évfolyamtársam,17 éves)és járunk lassan 2 hete(ö akart velem)

nemrossz a csaj amugy (kicsit sznob meg unalmas...+a nyelvpierchingje valami förtelem szerintem)

és szünetben odajon hozzám meg minden és puszit is ad

de ez engem nemerdekel

aztsembanom neha ha odasem jön

miertvan ez hogy nem érdekel hisz végre van barátnőm!boldognak kéne lennem nem?


2010. nov. 9. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy belé szerelmes... akkor boldog sem lehetsz mellette.
2010. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

amikor meg mellette vagyok

nemtalálok szavakat

hirtelen énis unalmas leszek és közben szärrá unom magamat

nemvagyok az a vidám srác aki szoktam lenni

2010. nov. 9. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert nem illetek össze és kínzod magad ezen és ezt te is érzed.Nem kell neked és ennyi.Ha a megfelelő emberrel vagy együtt a maximumot nyújtod mindenben és törekszel a még jobbra.Azaz kihozza belőled a jót,de ez nem áll fenn így nem a megfelelővel vagy.
2010. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, én egyszer voltam szerelmes 1 lányba (még mindig szeretem) és ő is belém, de ez még 13 évesen volt, már nem annyi vagyok meg a lány se, de még mindig járok vele. Meg ő is egyszer volt csak szerelmes. Belém (még mindig az). Én nagyon szeretem ha velem van meg ős is. Tehát nem tdom mi lehet a baj.
2010. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

velem nemtom hogy mivan

az elso meg a második barátnőmmel nagyon elvoltunk

de azóta...

2010. nov. 9. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
az hogy nem vagy szerelmes, a szerelem nem attól jön, hogy összejössz csak úgy valakivel aki az utadba kerül, vagy csak azért összejössz valakivel, mert neki tetszel. egyoldalú a dolog, ő szerelmes te nem. Neked nem ő a minden, nem ő az igazi, hiába nem ronda, hiába kedves, nem kell mniden kedves csajba szerelmesnek lenni, ez csak úgy jön.
2010. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!