Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így ézek? *lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így ézek? *lent

Figyelt kérdés
Beleszerettem az unokatestvérembe. Kéthete elmentünk Visegrádra kirándulni kettesben. Pusztán unokatesói kiruccanásnak indult. Hazafelé megálltunk Esztergomba vacsorázni. Velem szemben ült és beszélgettünk és aztán áthajolt az asztalon és megcsókolt. Aztán kézenfogva mentünk vissza a kocsihoz. Hazavitt. Másnap felívott,hogy nincs e kedvem kimenni sétálni. Kimentünk. Beültünk egy cukrászdába. Megint többszöris csókolóztunk ésmegint hazavitt. Azóta minden nap beszélünk telfonon, és még 3x "randiztunk". Az egészbe a furcsa az, hogy mindketten párkapcsolatban élünk. Én szeretem a páromat is, de az unokatestvérembe szerelmes vagyok. Elhagyjam érte a páromat?
2011. ápr. 3. 09:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én meg pont azt mondom, hogy simán valószínű... amúgy akkor már megéri kockáztatni, ha nem 40% van rá hanem 2% arra hogy a gyereked betegen szülessen, amikor a normális valami 0,00000001 % lenne? há rohadtul nem...
2011. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

amúgy hogy lennének tisztában vele, hogy miket csinálnak??? fiatalok, azt se tudják mit csináltak, csak mennek az ostoba vágyaik után.. egy eset van amikor nemet kell mondani, és akkor se képesek.. mert ilyenkor már nem csak magukkal szórakoznak.

becsúszna egy gyerek aztán néznének nagyot, ha az életük másról sem szólna, mint annak tisztába rakásáról, még ha a gyerek már 30 éves is..


szerinted bárki, aki tisztában van ennek következményével, csinálna ilyet???

2011. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hát akkor nincs tisztában vele,ez van.egyébként attól,hogy valaki fiatal,még lehet felelősségérzete és annyi intelligenciája,hogy képes legyen felfogni ilyen dolgokat.nem a kora jellemzi az embert,hanem a tettei.
2011. ápr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!