Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így ézek? *lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így ézek? *lent

Figyelt kérdés
Beleszerettem az unokatestvérembe. Kéthete elmentünk Visegrádra kirándulni kettesben. Pusztán unokatesói kiruccanásnak indult. Hazafelé megálltunk Esztergomba vacsorázni. Velem szemben ült és beszélgettünk és aztán áthajolt az asztalon és megcsókolt. Aztán kézenfogva mentünk vissza a kocsihoz. Hazavitt. Másnap felívott,hogy nincs e kedvem kimenni sétálni. Kimentünk. Beültünk egy cukrászdába. Megint többszöris csókolóztunk ésmegint hazavitt. Azóta minden nap beszélünk telfonon, és még 3x "randiztunk". Az egészbe a furcsa az, hogy mindketten párkapcsolatban élünk. Én szeretem a páromat is, de az unokatestvérembe szerelmes vagyok. Elhagyjam érte a páromat?
2011. ápr. 3. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha elhagyod a párodat az unokatesód miatt, az szánalmas dolog....

hosszútávon úgysem lehet belőletek semmi, az ok, hogy csók, meg esetleg majd szex is párszor, de családalapítást felejts el...

2011. ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ez betegség! Hosszú távon tuti nem lenne belőle semmi! Felejtsétek el egymást amíg tudjátok!
2011. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Első fokú unokatestvéred? Mert ha igen, sürgősen felejtsd el, mert ez nem egészséges.

Ha többed rangú unokatesód, és bírja a gyomrotok, és nem szeretnétek gyereket, hát hajrá.. bár én ezt is elítélem.


A másik, meg hogy feltétlen szakíts ha barátoddal, ha már megcsalod, akkor ott régen rossz valami.


Amúgy hány évesek vagytok?

2011. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez egy beteg dolog, mindketten betegek vagytok.
2011. ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én 20 unokatesóm 22. és a párom is 22, akivel szándékomban áll szakítani.
2011. ápr. 3. 09:31
 6/13 anonim ***** válasza:
arra nem válaszoltál, hogy első fokú unokatesód-e?
2011. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha többedfokú, akkor sztem igazán nem gáz, akkor elvileg nem történik vérfertőzés, szal sztem a családalapítás sem kizárt:P
2011. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a vérfertőzés nem úgy működik, hogy egy bizonyos szint után mér nincs. csak az esélye csökken.

de még a többed fokú unokatesóknál is hatalmas az esély rá hogy nyomi gyerekük legyen.

2011. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát akkor nyomi gyerekük lesz.tisztában vannak vele sztem,hogy mire vállalkoznak,ha gyereket csinálnak.egyébként ha nem úgy az unokatesód,hogy vmelyik szülődnek a testvérének a gyereke,akkor nem vérfertőzés és a törvény sem bünteti.:D
2011. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ezért mondom, ha többedfokú akkor nem valószínű hogy biológiailag bármilyen kapcsolat fenn állna köztük...
2011. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!