Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejövök neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? Ezek a jelek utalhatnak erre? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tehát van egy srác aki:

- sokszor rámír, hülye indokokkal

- állandóan bókol, és ha valaki szebbet mond nekem a jelenlétében, még nagyobb dolgot mond

- ha vele vagyok, megjegyzi h milyen szép női társaságot kapott

- mosolyogva köszön

- ha beszélgetek vele, teli szájjal mosolyog

- exeimről kérdez

- szinte mindent tudok az életéről

- késő este mindig ír egy üzit facen h jóéjt

- karira és szilveszterre verset írt nekem

- különböző témákban is szokott írni csak nekem verseket

- képeket küld magáról, h nekem melyik tetszik a legjobban


szóval ilyenek

előre is köszi


2011. febr. 11. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyenként mindegyik is elég nagy jelzés külön külön, nem sok pasival lehetett dolgod ha nem tűnik ez fel :)


de ha annyi vér nicns a f@szában hogy mondjuk egcsókoljon vagy vmi akkor sztem hagyd a fenébe :)

2011. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

húúú hát persze hogy bejössz akkor neki!:Degy fiú nem csinál ilyet 1csajjal ha nem tetszik neki,ez 100% hogy bejössz neki!

ennyi!:D

23F

2011. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag saját magad választ adtál a kérdésedre!:):)

Olvasd csak el,hogy miket írtál!

Igen,szerintem bejössz neki!

2011. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
szerintem eléggé egy értelmű, hogy igen, tetszel neki. Szerintem játszd el vele, hogy amikor találkozni akar veled, akkor mond, hogy nem érsz rá, ha rákérdez miért, akkor sanszos, hogy tetszel neki, akar tőled valamit, mivel akkor érdekli, hogy mi fontosabb a számodra, mint ő, ha mégsem, akkor hívd fel a figyelmét, hogy egy másik fiúval találkozol, erre érdeklődnie kell, hogy kivel találkozol, ki az, mi a neve, hasonlók. Ez nem biztos, de úgy gondolom, hogy féltékeny típus, hisz mondtad, hogy ha valaki meg dicsér, ő még jobb, még nagyobb dicséretet mond, tehát, ő akar az első, az egyetlen lenni. Csak tipp, ha ezek beválnak akkor 100%, hogy érez valami komolyabbat is, mint barátság, de ha nem is így reagál akkor pedig nem biztos, hogy nem érez többet irántad, mint barátság
2011. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

utolsó:

nem látom :S miért?

2011. febr. 11. 21:14
 6/13 A kérdező kommentje:

21:14

Van egy srác akivel állandóan cukkol, hogy ti együtt vagytok?? Láttam a közös képeteket, olyan édesek vagytok rajta...mondom neki h de nincs semmi, de utána még hetekig felhozza a témát, h télleg nincs semmi?

2011. febr. 11. 21:16
 7/13 anonim ***** válasza:

Jaj basszus...

Igen, bejössz neki. Nem kell kimondani, hogy tetszel neki ahhoz, ahhoz hogy biztosan tudd. Ha neked is tetszik, akkor hajrá. Csak gondolom nem tudja biztosan, hogy akarod-e őt, ezért faggat.

2011. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én vagyok az az utolsó, akire rákérdeztél...

Kérdezhetek valamit? Elmúltál már 10?

2011. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

már elég rég...:D

azért kérdezem, mert 100%ig biztosra kell mennem, ki kell zárnom a kedvesség lehetőségét.

2011. febr. 11. 21:37
 10/13 anonim ***** válasza:

soha a büdös életbe nem fog veled egy pali így viselkedni csak úgy kedvességből :)

szegény szerencsétlen belédzúgott!

2011. febr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!