Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejövök neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? Ezek a jelek utalhatnak erre? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tehát van egy srác aki:

- sokszor rámír, hülye indokokkal

- állandóan bókol, és ha valaki szebbet mond nekem a jelenlétében, még nagyobb dolgot mond

- ha vele vagyok, megjegyzi h milyen szép női társaságot kapott

- mosolyogva köszön

- ha beszélgetek vele, teli szájjal mosolyog

- exeimről kérdez

- szinte mindent tudok az életéről

- késő este mindig ír egy üzit facen h jóéjt

- karira és szilveszterre verset írt nekem

- különböző témákban is szokott írni csak nekem verseket

- képeket küld magáról, h nekem melyik tetszik a legjobban


szóval ilyenek

előre is köszi


2011. febr. 11. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hány éves vagy te?

13 maximum....

2011. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

ez nem is kérdés!:)

egy ilyen jó fej pasit, aki még verset is ír neked, nem szabad hagyni elfutni... nem sok ilyen terem...


L15

2011. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

gondolom te is egyértelműen tudod: nagyon is kedvel téged.felesleges kérdés ilyen indokokkal. :)

te tudod mit lépsz erre. az is lehet az a legjobb ha semmit sem és ő kimondja kerek perec mit akar tőled.. vagy ezekkel arra célozgat, hogy valahogyan jelezd tetszésed felé.

2011. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!