Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bízzak meg benne ezek után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízzak meg benne ezek után? 16/L (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú az iskolámban,akibe szerelmes vagyok. Eddig háromszor jártunk, először egy hétig,aztán közös megegyezésre szakítottunk. Másodszor két napig, egy másik csaj miatt hagyott ott. Harmadszor nagyon úgy tűnt, hogy komolyan gondolja. Minden rendben is volt, de két hét után megcsalt. Csókolózott egy lánnyal ittas állapotban, de szerintem az alkohol nem mentség. Ez mind egy hónapja történt. De én ezek után is szeretem. Most meg a napokban elkezdett udvarolni (megint) és azt mondta, hogy úgy érzi, hogy most szerelmes belém mindezek után. A kétségeim okai a következők: félek ha belemegyek megint egy kapcsolatba, újra otthagy,vagy megbánt. És attól is, hogy mi van ha most tényleg komolyak a szándékai, és elszalasztom a lehetőséget, mert én tényleg szerelmes vagyok belé... :(
2011. jan. 26. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj neki még egy lehetőséget, de mondd neki, hogy ez az utolsó, mert ha nem bír viselkedni most sem, akkor végérvényesen repül.
2011. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hülye tinik fogalmuk sincs mi az a kapcsolat.

Pasid is hülye, te meg kis naiv lány vagy.

2011. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom te is voltál tini, és te is elkövettél hibákat,akkor meg ne rágalmazd a másikat,ha kérhetem! Nem kritikát kértem, hanem segítséget! 1. válaszadó,köszönöm... :)
2011. jan. 26. 09:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem követtem el hibákat. 19 évesen kezdtem el csajozni és komoly kapcsolatot akartam, már 2 éve jól megvagyunk.

Ez nem kapcsolat amit ti csináltok. Nincs olyan, hogy 2 napig járok valakivel. 16 évesen lehetne már eszed, nem 12 éves vagy. Az a pasi úgy sem fog megváltozni.

2011. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én azt tudom tanácsolni hogy felejtsd el.Egy esély mindenkinek jár,de ő ezt már eljátszotta.Bocsi hogy ezt írom,de nem szeret ő téged,csak szórakozik veled.Tudja hogy szereted,ezért kihasznál.Ne hagyd hogy megalázzon,hogy játszadozzon veled.Túl könnyű préda vagy neki,így nem is fog komolyan venni.Elhiszem hogy nehéz,mert szereted,de fiatal vagy még,lesz még az életetben más is,akit sokkal jobban fogsz szeretni,és akkor majd mosolyogva fogsz visszagondolni erre a fiúra.Soha ne engedd hogy megalázzanak,mindig legyen benned női büszkeség,és igen is várd el a másiktól hogy tiszteljen.Ez a minimum.Fiatal még ez a fiú,és még hajtják az ösztönök.Ha újra megpróbálod vele,akkor sem fog jóra vezetni a dolog.
2011. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsó válaszolóval, ne hagyd hogy megalázzon, és nem csak ő, minden fiúval így tedd...hidd el, hogyha látják rajtad, hogy belevaló vagy, ugyanakkor nem kapnak meg olyan könnyen, akkor több becsületet kapsz majd, mert manapság ritkák az ilyen lányok..sok sikert.:) 13/L
2011. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2011. ápr. 9. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!