Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Azt írják az alábbi oldalon,...

Azt írják az alábbi oldalon, hogy ezzel rengeteget lehet fogyni. Bízzak benne? (részletek lent)

Figyelt kérdés

de küldjek egy sms-t és akkor megmutatják nekem,hogy miből áll ez az ital amit én magam is elkészíthetek.szerintetek megpróbáljam? mert azért 400 Ft :S de ha bejön és fogyok az jó lenne,mert most készülök valahová és nagyon fontos lenne leadnom.

[link]


2009. júl. 21. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez baromság..elég alacsony költségvetésű honlap..
2009. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem átverés az egész... így húzzák le mindenkitől azt a 400 Ft-ot. Aztán elküldenek valami hülyeséget. Lehet hogy én vagyok túl pesszimista, de ma már minden a pénzről szól. Én a helyedben nem foglalkoznék vele. De ezt neked kell eldöntened.
2009. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen átverés az egész.
2009. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
be ne dőlj!Sima csalás arra alapszik hogy az emberek lusták és minden erőfeszítés nélkül poroktól,tablettáktól akarnak lefogyni.Ez a négyszáz forint még akkora összeg amit az ember nem sajnál "hátha bejön" felkiáltással.Fogyás csak diétával(persze ész szerű semmilyen tápanyagot meg nem vonva)és rengeteg mozgással lehetséges.Ami fogyni fog a számládról az a négyszáz forint.Meg még esetleg a saját csodanövénye amit persze csak ő vagy tőle lehet beszerezni.
2009. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

éN MEGNÉZTEM NEKED, ITT VAN A RECEPT, de szerintem hülyeség, mert a konzerv ananász hízlal és a rostos lé is

2009. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a méz is.Én most alakformáló kezelésekre járok és ezeket nem lehet enni inni , ott mondták nekem is.
2009. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi :)

hagyom a francba :)

2009. júl. 21. 22:43
 8/8 A kérdező kommentje:

nagyon aranyos vagy hogy megnézted nekem:)köszii

erőt vettem magamon és ahelyett h itt ülnék a képernyő előtt elmentem futni 50 percet,büszke vagyok magamra :D

2009. júl. 21. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!